loader

Selin Yağcıoğlu ile L'Oréal Paris Color Riche Shine Rujları Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Son zamanların en iyi parlak rujlarını denemeye geldim! Bugün sizlerle birlikte, L'Oréal Paris Color Riche Shine rujların kendime en çok yakıştırdığım renklerini teker teker deniyoruz. 

Hem popüler olan trend renkleri hem de klasikleşen ruj renklerini uyguladığım bu videoyu mutlaka izmleni öneriyorum! Bana sürekli sorduğunuz ışıl ışıl görünen dudaklarımın sırrını bu videoda açıklıyorum.

Editörün Önerisi: L'Oréal Paris Color Riche Shine rujların tüm numaralarını ve dudakta nasıl durduklarını bu makalemizde görebilirsin.

MAKYAJCOM (@makyajcom)`in paylaştığı bir gönderi

(Mar 14, 2018 at 2:11öö PDT)

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 352 BEAUTY GURU

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 352 BEAUTY GURU

Dudaklarında parlak bitişli bir kırmızı arıyorsan L'Oréal Paris Color Riche Shine Addiction Ruj 352 BEAUTY GURU tam sana göre! Bu ruju hem günlük makyajımda hem de davet makyajlarında rahatlıkla kullanabiliyorum. Günlük makyajımda kırmızı ruju genellikle sade göz makyajıyla tamamlıyorum. Gece makyajında ise mutlaka eyeliner ile birleştiriyorum.

L'Oréal Paris Color Riche Shine Rujların tüm renklerine aşık oldum diyebilirim. Yumuşacık yapısı ve saten bitişiyle dudaklarımı hem yumuşacık yapıyor hem de yoğun pigment özelliğiyle renklendiriyor.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 350 INSANESATION

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 350 INSANESATION

Çekici kırmızı dudaklar denildiğinde aklıma ilk olarak bu renk geliyor. L'Oréal Paris Color Riche Shine 350 Insanesation tam da aradığım o soğuk tonlu kırmızı ruj! 

Özellikle benim gibi buğday tenliler bu ruju kaçırmamalı. 350 Insanesation ruju genellikle nude tonlardaki dumanlı göz makyajıyla tamamlıyorum.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 466 #LIKEABOSS

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 466 #LIKEABOSS

Pembe alt tonlu mor ruj arıyorsan kesinlikle aradığın renk L'Oréal Color Riche Shine 466 LIKEABOSS! Dudaklarında yumuşacık ve ışıl ışıl görünen mor rujla her girdiğin ortamda dikkatleri üzerine çevirebilirsin. 

Enerjik ve dinamik makyaj yapmak istediğinde mor tonlu rujlarla istediğin havayı yakalayabilirsin.

 
L'Oréal Paris - Color Riche Shine 643 HOT IRL

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 643 HOT IRL

Bu sezon da nude rujların yükselişi her zamanki gibi devam ediyor. Ben bu sene mat rujları bir kenara bıraktım ve parlak rujlarla ışıl ışıl makyajımın keyfini çıkarıyorum.

Sen de benim gibi 

kahverengi rujlara

 meraklıysan L'Oréal Paris Color Riche Shine 643 HOT IRL rengine bayılacaksın. Islak bitişli ve yoğun nemlendirici özelliği sayesinde bu ruju sürdükten sonra başka bir ruj denemek istemeyeceksin.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 112 ONLY IN PARIS

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 112 ONLY IN PARIS

Bazı günler dudağımda varla yok arası bir renk istiyorum. Dudak rengime yakın, aynı zamanda oldukça ışıltılı ve canlı görünen bir nude ruj arayışım artık sona erdi. 

L'Oréal Paris Color Riche Shine 112 ONLY IN PARIS rengi sayesinde dudaklarımda istediğim sağlıklı ve enerjik görünümü yakalayabiliyorum. Bu rengi dilersen yok gibi görünen makyaj görünümünle tamamlayabilir veya yoğun göz makyajı yaptığın günlerde dengeli görünmek için dudaklarına sürebilirsin. 

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 111 INSTAHEAVEN

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 111 INSTAHEAVEN

Tam da şeker pembesi gibi görünen dudaklar arıyorsan bu renk tam sana göre! Bu sezon popüler olan pembe dudaklara L'Oréal Paris Color Riche Shine 111 INSTAHEAVEN rengiyle ulaşabilirsin.

Pembe rujunu mutlaka pembe allığın ve şampanya tonlarındaki aydınlatıcınla birleştirmeni öneriyorum. Böylece ışıl ışıl ve genç görünen bir makyaj elde edebilirsin. 

 L'Oréal Paris - Color Riche Shine 465 TRENDING

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 465 TRENDING

Açık pembe tonu bana yetmez diyorsan L'Oréal Paris Color Riche rujlarda koyu pembe rengi de var! Göz alıcı parlaklığın yoğun renklerle buluştuğu bu seride tabii ki koyu tonlarda bir pembe rengi de yer alıyor.

L'Oréal Paris Color Riche Shine 465 TRENDING tonu özellikle bronz göz makyajlarıyla harika görünüyor. Davet makyajlarında alternatif bir görünüm arıyorsan bu ikiliyi deneyebilirsin. 

 L'Oréal Paris Color - Riche Shine 642 #MLBB

L'Oréal Paris Color - Riche Shine 642 #MLBB

Kahve tonlarının altın ışıltısıyla birleştiği bu renge ilk bakışta vuruldum diyebilirim. Dudaklarımda hem doğal hem de trendy bir hava yaratan bu ruj rengini özellikle strobing yaptığım günlerde mutlaka kullanıyorum.

L'Oréal Paris Color Riche Shine Addiction Ruj 642 #MLBB rengini dilersen rujlarının üzerine ekstra parlaklık vermesi için de kullanabilirsin. 

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 905 #BAE

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 905 #BAE

İtiraf etmeliyim bu ruju ilk gördüğümde şaşırdım. Beyaz ruj da neyin nesi? diye düşünmedim değil! 

Taa ki L'Oréal Paris Color Riche Shine 905 #BAE ruju sürene kadar... Dudaklarımda incecik bir parlaklık ve yoğun nemlendirici özelliğine tek kelimeyle bayıldım. Metalik bir etki bırakan bu ruj özellikle günlük makyajında farklılık yaratmak isteyenlerin çok seveceği bir tercih olacak.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 906 GIRLS NIGHT

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 906 GIRLS NIGHT

Peki ya gri bir ruja ne dersin? L’Oréal Paris Color Riche Shine 906 Girls Night, öyle bildiğin grilerden değil, içinde çok güzel metalik yansımalar var! Özellikle festival makyajlarında çok farklı bir etki elde edebilirsin, benden söylemesi.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 470 MAP TO NIRVANA

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 470 MAP TO NIRVANA

Eğer göz alıcı ve ışıltılı bir mor rengi arıyorsan, senin rengin 470 MAP TO NIRVANA! Bu harika mor tonunun içindeki yanar dönerli pembe ışıltılara bayıldım!

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 247 SHOT OF SUN

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 247 SHOT OF SUN

Gelelim L’Oréal Paris Color Riche Shine rujların nude renklerine: 247 Shot of Sun, bahar ve yaz aylarının favorilerinden biri. Şeftali tonlu bu parlak ruj, dudaklara çok hoş bir canlılık veriyor. Bronz tene çok yakıştığı için bu yaz makyaj çantalarının ayrılmaz üyesi olmaya aday!

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 656 BEIGE IN THE CITY

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 656 BEIGE IN THE CITY

L’Oréal Paris Color Riche Shine 656 Beige In The City ise, herkese yakışacak tonlarda bir nude tonu. Ne soğuk ne de sıcak, tamamen nötr alt tonlu bu ruj tüm makyaj stilleriyle uyumlu. İster hafif bir göz makyajı ile kombinle, istersen de dumanlı göz makyajınla, her zaman dudaklarının doğal bir şekilde parlamasını sağlayacak.

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 659 BLOW YOUR GLOW

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 659 BLOW YOUR GLOW

İçerisinde metalik bir ışıltı bulunduran L’Oréal Paris Color Riche Shine 659 Blow Yoru Glow ise, yaz aylarına inanılmaz yakışacak bir ruj. Hem ışıltı hem parlak bitiş bir arada olunca, böyle bir ruja kayıtsız kalmak çok zor. Ben bu ruju bronzlaştıktan sonra kullanmak için sabırsızlanıyorum!

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 658 TOPLESS

L'Oréal Paris - Color Riche Shine 658 TOPLESS

Nude rujlarda daha soğuk renkler tercih ediyorsan, L’Oréal Paris Color Riche Shine 658 Topless tam senin rengin! Gül kurusuna kaçan tonu ile Topless benim en sevdiklerimden. Bu ruju, gözlerimde renkli makyajlar kullandığımda tercih ediyorum, özellikle bordo tonlarıyla çok uyumlu.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön