Seni kendine aşık edecek nude tonları ile tanışmak ister misin?

Favoriye Ekle
Seni kendine aşık edecek nude tonları ile tanışmak ister misin?

L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint mat rujların bizi kendine aşık eden nude tonları ile tanışmak ister misin?

Yaz ayları bizi canlı ve neon renkler için yüreklendirse de, nude tonların kalbimizdeki yeri hep aynı! Nude ruj denildiği zaman bizim için akan sular durur. Haliyle, makyaj çantamızda her zaman bir nude ruja daha yer olacak. 

Geçtiğimiz zamanlarda L'Oréal Paris'in yeni lansmanlarından Infaillible Lip Paint rujlardan bahsetmiştik! L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint ruj renkleri canlı ve kalıcılığı olmalarıyla kalbimizi fethetmişti! Seriye yeni "nude" tonların eklendiğini öğrenince heyecanımız arttı ve kendimizi makyaj aynamızın karşısında bulduk! 

Hangi tonlar var?

null

L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint rujlara 4 farklı ton eklendi ve biz onlara kısaca "nudist" diyoruz! Bu tonlar 213 Stripped Brown, 209 Nude on Fleek, 212 Nude-ist ve 210 Dead Lips. Aşağıda bu birbirinden nude ve birbirinden göz alıcı renkleri yakından görebilirsin.

null

L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint serisindeki nude tonlar, tıpkı diğerleri gibi oldukça kalıcı. Tek dokunuşta dudağa yoğun renk veriyor üstelik dudakları da kurutmuyor. Üstelik çok güzel kokuyor! 

Bakalım sen Nudist rujlar arasından hangisine gönlünü kaptıracaksın? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön