loader

Senin Gerçek Uyum Hikayen Ne?

Favoriye Ekle

Hep bir arayış içerisinde olmamızın bir sebebi var. En büyük sebep ise her konuda olmasa bile gerçek uyumu yakalamak. Şimdi neden bahsettiğimizi merak etmişsindir. Örneğin bir bakışınla ne demek istediğini anlayan, ne hissettiğini çözümleyen bir dostun olması ya da hayat arkadaşının varlığı. Hatta daha da basit düşünecek olursak üzerine tam oturan, beli tam da istediğin yerde olan bir Jean.

Biz fark etmesek de her zaman kendimize en uygun şeylerin peşinde koşmaya devam edeceğiz. Makyajda da bu kural değişmiyor tabii ki. Makyaj yapmaya ilk başladığımız günden itibaren gözlerimize en yakışan farı, dudaklarımızı en dolgun gösteren ruj rengini ve en önemlisi cildimize kusursuz bir şekilde uyum sağlayan fondöten arayışımız başlıyor.

Likit fondöten mi? Pudra mı? Cilt rengimden açık mı duruyor yoksa boynumda cilt rengimden koyu diye çizgi mi oluşturuyor? Bu fondöten gün içerisinde cildimde yağlanma yapar mı? Benim cilt tipime uygun fondöten hangisi? 

Senin Gerçek Uyum Hikayen Ne?_1

Fondötene dair daha bir soru sorabilecekken bir de raflardaki birbirinden farklı birçok yapıda fondöten de insanın kafasını ayrıca karıştırıyor. Ayrıca cildimizin her bölgesi aynı yapıya sahip değil. Bazılarımızın T bölgesi yağlanmaya daha müsaitken alın çevresi kuru olabiliyor. Bu yüzden tüm cilt tiplerine uygun bir fondöten bulmak tahmin ettiğimizden de daha zor hale geliyor. Bizim anlatırken bile kafamızı karıştıran bu içinden çıkılmaz durum için tüm bu sorulara cevap olabilecek bir test bulduk! Hadi, testi çöz ve gerçek uyumu yakaladığın, her zaman vazgeçilmezin olacak fondöten ile tanış! 

Testi çözmek için tıkla!

Senin Gerçek Uyum Hikayen Ne?_2

Sen de Gerçek Uyum Hikâyeni Paylaş! 

Gerçek uyumu yakalamak için yol çok yol kat eden Büşra Atar'ın hikâyesine kulak ver ve sen de gerçek uyum hikâyeni paylaş! 

"Küçüklüğümden beri yaptığım şeyleri insanların takdir etmesi çok hoşuma gitmiştir. İyi bir insan olmayı kendime görev edindim.Sürekli sosyal projelere katıldım; insanları sevdim, onlara yardımcı oldum. Fakat yaşım büyüdükçe; dünyanın acımasız yüzünü, insanlığın geldiği noktayı gördüm. Ve bu benim en büyük hayal kırıklığım oldu... Sonra ise tiyatroyla tanıştım. Hayallerimdeki dünyayı sahnede kurdum. #gerçekuyum benim hayallerimin gerçek olduğu yer. Sahnede ise cildime uyumuna aşık olduğum True Match 3R en büyük dostum. Beni tüm kusursuzluğuyla seyircilerin karşısında yalnız bırakmıyor. İyi ki varsın."

Büşra Atar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler