loader

Senin klasik manikürün hangisi?

Favoriye Ekle
Senin klasik manikürün hangisi?

Tırnak trendleri her gün değişedursun, klasikler yerini kimseye bırakmamaya devam ediyor. Peki, sen klasik bir manikür tercih ettiğinde ellerin hangi ojene gidiyor?

Emin ol ellerin de en az makyaj ve saçın kadar dikkat çekiyor. Kış boyu şık ve bakımlı ellere sahip olmak için sen tercihini hangi klasik manikürden yana kullanacaksın?

Çekici tırnaklar: Kırmızı manikür

null

Günlük hayatında çekici ve bakımlı ellere sahip olmak istersen, tercihini kırmızı bir manikürden yana kullanabilirsin. Ancak kırmızı manikür asla hata kabul etmez, ojenin soyulmaması için mutlaka top coat kullanmalısın! 

Romantik tırnaklar: Pastel pembe

null

İşte benim favorim, pastel tonlar! Özellikle sivri törpülediğin tırnaklarına ve kaşmir kazaklarına pembe pastel o kadar çok yakışacak ki! Rengin opak durması için en az iki kat uygula ve ojenin kuruduğuna emin olmadan tırnaklarını kullanma.

Bakımlı tırnaklar: French manikür

null

Zamansız ve klasik moda akımlarından biri: French manikür. Zarifliğini ön plana çıkaracak, sade bir görüntü arıyorsan, French manikür tam sana göre! Yapımı kolay ama etkisi uzun süren bu görüntüye ben de bayılıyorum.

Peki, senin klasik manikürün hangisi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön