loader

Senin ''nude'' kraliçen hangisi: Blake Lively mi, Irina Shayk mı?

Favoriye Ekle
Senin ''nude'' kraliçen hangisi: Blake Lively mi, Irina Shayk mı?

Nude renklerle seksi görünüm: Blake Lively ve Irina Shayk bej ve krem rengini kullanarak muhteşem bir görünüme imza attılar! L'Oréal Paris güzellik elçileri olan Irina ve Blake, benzer renkleri ve parçaları kullandıklarından bihaber gibi görünüyorlar! Her ikisi de metal detayları ve benzer renkleri kullanmış ama bu görünüm, kumral güzel Irina'ya mı, yoksa sarışın güzel Blake'e mi daha çok yakışmış?

Irina Shayk

Sports Illustrated dergisinin New York'ta düzenlenen bir davetine katılırken Irina Shayk, vücut hatlarını ortaya çıkaran, dar, krem rengi, straples bir elbise tercih etti. Omuzlarına ise devetüyü renginde, uzun mantosunu alarak maskülen ve feminen parçaları birleştirdi. Bu görünümünü metal detaylı çantası ve krem rengi sandaletleri ile kombinledi. Makyajında ise her zamanki gibi L'Oréal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige nude ruj ve hacimli kirpikleri tercih eden Irina'nın görünümünü kıskanmamak elde değil!

Blake Lively

17 Şubat'taki bir defileye giderken Blake Lively, Irina gibi benzer parçaları ve renkleri kullandı. Gri detaylı süslemeleri olan, ince askılı, dantel bir elbise tercih eden Blake, kıyafetini bej renkte stilettoları ve Irina gibi omzuna aldığı devetüyü mantosuyla tamamladı. Makyajında da L'Oréal Paris Infaillable Lipgloss - 101 Girl On gibi bir nude bir parlatıcı ve hafif dumanlı göz makyajını tercih etti.

Her iki ünlü yıldız da mükemmel görünüyorlar! En çok hangi görünümü beğendiysen, yukarıdaki oylamamıza katılmaya ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön