Senin nude ruj tonun hangisi?

Senin nude ruj tonun hangisi?

 

Sana en uygun nude ruj tonunu hala bulamadın mı? Bence nude mat rujlar herkese yakışan nadir makyaj trendlerinden ama önemli olan doğru tonu bulmak ve doğru makyajla kullanmak. Nude ruju makyajında sıklıkla kullanan biri olarak kendime en uygun nude ruju buldum. Tabii bulmam çok da kolay olmadı… Nude ruj renkleri arasında kaybolmaman için de sana en uygun nude ruju bulman konusunda yardımcı olmaya karar verdim!

 

Haydi, beraber bulalım!

 

Nude ruj önerisi:

 


Senin nude ruj tonun hangisi?

 

Öncelikle sana kendi kullandığım nude rujumdan bahsetmek istiyorum. Nude ruju bulmak için araştırma yaparken Nyx Professsional Makeup Lip Lingerie serisine rastladım ve bu serideki nude ruj renklerine tam anlamıyla bayıldım! Nyx rujlarını önceden de çok severdim ama bu seri favorim oldu diyebilirim.

 

Sen de nude rujları seviyorsan Lip Lingerie serisi tam senlik. Ama şimdiden uyarayım; bütün bir seriyi almamak için kendini zor tutabilirsin!

 

Ten rengine uygun nude rujlar hangileri? 

  

Bu seride her ten rengine uygun bir nude ruj tonu var. Önemli olan tabii ki deneyerek almak ama sana fikir vermesi için önerilerime göz atabilirsin.

 

Buğday tenliler uygun tonlar: Eğer buğday ten rengine sahipsen Lip Lingeri serisindeki Ruffle Trim-Tarçın Pembe tonunu ya da Cabaret Show-Küllü Gül Kurusu tonunu deneyebilirsin. Hafif kahve tonları barındıran bu renkler ten renginle güzel bir uyum sağlayabilir.

 

Esmerlere uygun tonlar: Esmersen Lip Lingerie’nin Push Up-Kahverengi Baharat Pembe tonunu, Seduction-Kırmızımsı Kahve-Nude tonunu kullanabilirsin.

 

Beyaz tenlilere uygun tonlar: Beyaz bir tenin varsa da Embellishment-Hafif Mor tonunu veya French Maid-Kısık Leylak Rengi tonunu sana önerebilirim.

 

Hangi makyajla, hangi nude ruju kullanmalı?

 

Nude mat rujları aslında hemen hemen her makyaj stiliyle beraber kullanabilirsin. Genelde doğal görünümlü makyajlarda ve yoğun göz makyajlarını dengelemek için de kullanıyorum.

 

Doğal görünümlerde:

  

Doğal bir görünüm tercih edeceğin zaman aydınlık bir ten makyajı, bolca maskara ve Lip Lingerie mat nude rujun sana eşlik edebilir.

 

Dumanlı göz makyajlarında:

  

Gözlerinin daha belirgin olması için yaptığın dumanlı göz makyajını da Lip Lingerie’nin sana uygun bir tonu ile tamamlayabilirsin. 

 


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Nyx Professional Makeup Lip Lingerie Babydoll

Nyx Professional Makeup Lip Lingerie Babydoll

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Nyx Professional Makeup Lip Lingerie Babydoll

Nyx Professional Makeup Lip Lingerie Babydoll