loader

Sephora'dan Alabileceğin En İyi 5 Makyaj Malzemesi

Favoriye Ekle

Makyaj malzemesi alışverişi dendi mi, bizim için akan sular durur! Bu yazımızda, Sephora’dan alabileceğin en iyi 5 makyaj malzemesini listeledik!

Kozmetik marketleri, içerisinde kendimizi saatlerce kaybettiğimiz, alışveriş yapmayı en sevdiğimiz yerlerden biri. Sephora ise makyaj aşkımızın tavan yaptığı, nabzımızın yükseldiği ve aklımızı kaybettiğimiz bir yer. En yeni ve sevilen makyaj malzemelerini saatlerce inceleyebilir, sepetimizi hiç düşünmeden doldurabilir ve sonrasında da dünyanın en mutlu insanı olabiliriz! Bu yazımızda, Sephora indirimlerinden en iyi şekilde faydalanman ve gerçekten fiyatını sonuna kadar hak eden, Sephora’dan alabileceğin en iyi 5 makyaj malzemesini inceledik!

1. Armani Beauty Luminous Silk Fondöten

Armani Beauty Luminous Silk Fondöten

En iyi fondöten” dendiğinde aklımıza ilk gelenlerden biri, Armani Luminous Silk fondöten. Sephora fondötenleri arasında da en popüler olanlardan biri olan bu fondöten, cilde ipeksi bir etki veriyor. Eğer ten makyajında cildinin kendi ışıltısını ön plana çıkaran, aynı zamanda da ipek gibi hissettiren, kusursuz bir fondöten arıyorsan, Armani Luminous Silk fondöteni mutlaka denemelisin. İncecik yapısına rağmen ciltteki kusurları iyi bir şekilde gizleyen bu fondöten, cildine doğal bir ışıltı verecek. Bir kere denedikten sonra bugüne kadar ne çok şey kaçırdığını düşüneceksin, emin ol!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. Lancome Hypnose Drama Maskara

2 Lancome Hypnose Drama Maskara

En iyi rimellerden biri olan Lancome Hypnose Drama, kirpiklerinde yoğun hacim ve uzunluk etkisini sevenler için kaçırılmaz bir makyaj malzemesi. Sephora rimeller arasında en çok satanlardan biri olan bu maskaranın en özel kısmı, konveks şekilli bir fırçaya sahip olması. Bu sayede her fırça darbesinde artan bir hacim etkisi veren bu maskarayı kullandığında, herkes sana hangi maskarayı kullandığını soracak.

3. YSL Beauty Touche Eclat Blur Primer

3 YSL Beauty Touche Eclat Blur Primer

Sephora’nın en çok sevilen makyaj bazlarının başında gelen YSL Beauty Touche Eclat Blur Primer, aynı zamanda YSL Beauty’nin de tüm dünyadaki en popüler ürünlerinden biri. Cildine hem aydınlık bir etki veren, hem de kusurlara blur etkisi vererek gizleyen bir makyaj bazı arıyorsan, YSL Touche Eclat Blur Primer’ı mutlaka denemelisin. İçeriğindeki besleyici yağlar ve altın ışıltılarıyla bu makyaj bazı cildi fondöten adımına hazırlıyor, içten gelen bir ışıltı veriyor, ince çizgi ve gözenek görünümünü gizliyor ve cilt dokusunun daha eşit görünmesini sağlıyor. Bir makyaj bazından bu kadar çok etki almak resmen sihir gibi!

4. Armani Beauty Lip Maestro Likit Rujlar

4. Armani Beauty Lip Maestro Likit Rujlar

Gelelim Sephora’dan alabileceğin en iyi rujlara: Armani Beauty’nin en sevilen rujları olan Maestro rujlar asla kaçmaz! Dudaklara yoğun renk veren, aynı zamanda da 8 saate kadar kalıcı olan bu likit rujlar ödüllüler. Bizim için tam bir "Kırmızı halı ruju" olan Armani Lip Maestro'ların dudaklara verdiği kadife hissi anlatılmaz, yaşanır cinsten!

5. YSL Beauty Touche Eclat High Cover Kapatıcı

5 YSL Beauty Touche Eclat High Cover Kapatıcı

Göz altındaki morlukları ve cildindeki kusurları tamamen gizlemek ama bunu yaparken de çok doğal bir bitiş elde etmek istiyorsan, YSL Beauty Touche Eclat High Cover kapatıcıyı mutlaka denemelisin. Formülündeki ışığı yansıtan pigmentler sayesinde, en koyu göz altı morluklarını bile tek seferde gizleyebilen bu kapatıcı, bunun yaparken de çok ince bir şekilde yapıyor. Ürünü fazla kullanmaya gerek kalmadığı için de son derece doğal ve aydınlık bir görünüm veriyor. En iyi kapatıcılardan biri!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/