loader

Severek Kullandığımız Ruj Renkleri ve Numaraları

Favoriye Ekle

Severek kullandığımız ruj renkleri ve numaralarını bir araya getirdik! Son zamanların en popüler ruj önerilerini bu yazımızda bulabilirsin!

Bir ruj önerisi ararken en çok dikkat ettiğimiz şey ruj renginin ve numarasının ne olduğu. Özellikle Instagram’da görüp beğendimiz ruj renklerini ve adlarını öğrenmek bazen çok zor olabiliyor. İşte bu yüzden, Makyajcom editörleri olarak bir ruj rehberi hazırlamak ve severek kullandığımız ruj renklerini ve numaralarını bir araya getirmek istedik. Umarız bu ruj önerileri ve ruj renkleri işine yarar!

1. Kahverengi Ruj Renkleri ve Numaraları

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 603 Wood Nonchalant

Kahverengi rujlar, bu yılın makyaj trendleri arasında en popüler olanlardan. Bu sezon resmen 90’lara dönüş yaşadığımızı söylemek yanlış olmaz. Eğer sen de kahverengi ruj önerisi arıyorsan, bize kulak ver! İşte sana severek kullandığımız kahverengi rujlar ve numaraları:

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj 603 Wood Nonchalant, son zamanların en güzel kahverengi mat rujlarından. Eğer kahverengi gloss ruj önerisi istersen de b rengini önerebiliriz.

Turuncu Ruj Renkleri ve Numaraları

turuncu ruj önerisi ve renk numarası

Turuncu rujlar, özellikle bahar aylarında enerjik etkileriyle en sevdiklerimizden. Bizim de sana bu rehberde birkaç turuncu ruj önerimiz olacak. Severek kullandığımız turuncu ruj renkleri ve numaraları da şöyle;

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlardan, enerjik bir turuncu olan Unconventional Orange rujun numarası 17. Hem mat bitişli hem de yüksek renk etkili bu rujların yapısı o kadar ince ki, dudakta varlıkları bile hissedilmiyor. Kesik uçlu özel aplikatörü ile saniyeler içinde kolayca uygulayabilir, tüm gün boyunca kalıcı görünümün keyfini sürebilirsin.

Turuncu Ruj Renkleri ve Numaraları 2

Diğer bir turuncu ruj önerimiz ise Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların City Edition serisinden 117 Ground-Breaker mükemmel bir turuncu mat tonu! 16 saate kadar kalıcı, süper mat bitişli bu likit rujları denemediysen, çok şey kaçırıyorsun!

Mor Ruj Renkleri ve Numaraları

Mor Ruj Renkleri ve Numaraları

Mor rujlar, hem gündüz hem de gece makyajlarımızda severek kullandığımız tonlardan. Eğer “Bana mor ruj gitmiyor.” diye düşünüyorsan, sana fikrini değiştirecek bir ruj önerimiz var. Maybelline New York’un herkese yakışacak evrensel tonlardan oluşan Color Sensational Made For All ruj koleksiyonundan harika bir mor ruj rengi öneriyoruz: Tüm cilt tonlarına yakışan bu mor rujun numarası 388 Plum For Me. Denedikten sonra bize hak vereceksin!

Mor Ruj Renkleri ve Numaraları 2

Bir de mor mat ruj önerisinde bulunalım: L’Oréal Paris’in matlığıyla aklımızı başımızdan alan Color Riche Matte Addiction serisinden dikkat çekici bir mor tonu olan Voodoo renginin numarası 471. Dikkat çekici makyajların resmen yıldızı!

Kırmızı Ruj Renkleri ve Numaraları

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Wicked

Kırmızı rujlar, birçoğumuzun makyaj çantasının vazgeçilmezi. Her cilt tonuna yakışan kırmızı rujlar ise gerçekten bulunmaz bir nimet. İşte bizim de en iyi kırmızı ruj önerilerimiz, renkleri ve numaraları ile şu şekilde:

İlk önerimiz parlak ve kalıcı bir kırmızı ruj: Maybelline Vinyl Ink Wicked rengi. Yemeye içmeye ve bulaşmaya dayanıklı bu ruj, 16 saate kadar kalıcı parlak bir formüle sahip. Yani bir lipgloss kadar parlak, likit mat bir ruj kadar da kalıcı!

lancome l'absolu drama matte 82

En sevdiğimiz diğer bir kırmızı mat ruj ise Lancome L'Absolu Drama Matte rujlardan Tapis Rouge, numarası ise 82. Mat bitişli bu kırmızı ruj, dudaklara kadife hissi veriyor. Yoğun pigmentli formülü ile tek sürüşte rengini opak bir şekilde veren bu rujlar, aynı zamanda konforlu bir kullanım sağlıyorlar.

Nude Ruj Renkleri ve Numaraları

nude renkli rujlar ve numaraları

Nude rujlar, her makyajla çok kolay kombinlenebildikleri için en severek kullandığımız ruj renklerinden. Hem gündüz hem gece, riske girmeden her türlü göz makyajına yakışan nude rujların renkleri ve numaraları da şöyle:

Maybelline rujlar arasına nude tonları ile en sevdiklerimizden olan Color Sensational Ultimatte rujlardan 699 More Buff rengi, tüm cilt tonlarına yakışacak cinsten bir nude ruj rengi. Mat bitişi, tek sürüşte yoğun renk veren yüksek pigmentli formülü ile dudakları kurutmadan pürüzsüz ve mat bir bitiş veriyor. Eğer her makyajında kullanabileceğin nude mat bir ruj arıyorsan, ultimatte More Buff rengini mutlaka denemelisin.

640 nude indipendant

Gül kurusu mat nude ruj önerisi istersen L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 640 Nude Independant rengine bayılacaksın. 

Pembe Ruj Renkleri ve Numaraları

Severek Kullandığımız Ruj Renkleri ve Numaraları_1

Eğer makyajında pembe rujları kullanmayı seviyorsan, L'Oréal Paris'in Les Macarons likit mat rujlarını mutlaka denemelisin. Makaron kokulu ve pembe tonlarındaki bu ruj serisi, resmen iştah açıyorlar. 820 Praline de Paris, 822 Mon Caramel, 828 Frambiose Frenzy ve 834 Infinite Spice renkleri, pembe ruj sevenlerin hoşuna gidecek ruj renkleri ve numaralarından.

Şeftali Ruj Renkleri ve Numaraları

Şeftali Ruj Renkleri ve Numaraları

Şeftali renkli rujlar, özellikle günlük makyajımızda en sık kullandığımız ruj renklerinden. Cilde enerjik bir sıcaklık veren şeftali rujlardan Maybelline Color Sensational 133 Almond Hustle rengi, tüm cilt tonlarına uyacak bir şeftali tonu. Aynı zamanda dudağı da nemlendirdiği için gün boyu kullanması en keyifli ruj renklerinden.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler