loader

Severek Kullandığımız Ruj Renkleri ve Numaraları

Favoriye Ekle

Severek kullandığımız ruj renkleri ve numaralarını bir araya getirdik! Son zamanların en popüler ruj önerilerini bu yazımızda bulabilirsin!

Hangi renk ruj kullanmalıyım? diye soruyorsan, doğru yerdesin! Bir ruj önerisi ararken en çok dikkat ettiğimiz şey ruj renginin ve numarasının ne olduğu. Özellikle ten rengine göre ruj nasıl seçilir? dendiğinde iş biraz zorlaşabiliyor. İşte bu yüzden, Makyajcom editörleri olarak bir ruj rehberi hazırlamak ve en popüler ruj renklerini ve numaralarını bir araya getirmek istedik.

Umarız bu ruj önerileri ve ruj renkleri işine yarar!

1. Kahverengi Ruj Renkleri ve Numaraları

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte 603 Wood Nonchalant

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 603 Wood Nonchalant

Kahverengi rujlar, bu yılın makyaj trendleri arasında en popüler olanlardan. Bu sezon resmen 90’lara dönüş yaşadığımızı söylemek yanlış olmaz. Eğer sen de kahverengi ruj önerisi arıyorsan, bize kulak ver! İşte sana severek kullandığımız kahverengi rujlar ve numaraları:

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj 603 Wood Nonchalant, son zamanların en güzel kahverengi mat rujlarından. Loreal ruj renkleri arasında çok popüler olan bu renk, günlük makyajlar için çok uygun. Özellikle buğday ten rengine hangi ruj yakışır? sorusunu merak edenler için ideal bir renk!

2. Turuncu Ruj Renkleri ve Numaraları

YSL Beauty Tatouage Couture 17 Unconventional Orange

turuncu ruj önerisi ve renk numarası

Turuncu rujlar, özellikle bahar aylarında enerjik etkileriyle en sevdiklerimizden. Bizim de sana bu rehberde birkaç turuncu ruj önerimiz olacak. Severek kullandığımız turuncu ruj renkleri ve numaraları da şöyle;

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlardan, enerjik bir turuncu olan Unconventional Orange rujun numarası 17. Hem mat bitişli hem de yüksek renk etkili bu rujların yapısı o kadar ince ki, dudakta varlıkları bile hissedilmiyor. Kesik uçlu özel aplikatörü ile saniyeler içinde kolayca uygulayabilir, tüm gün boyunca kalıcı görünümün keyfini sürebilirsin.

3. Mürdüm / Bordo Ruj Renkleri ve Numaraları

Maybelline Lifter Gloss Taffy

Maybelline Lifter Gloss Taffy

Mürdüm rujlar, hem gündüz hem de gece makyajlarımızda severek kullandığımız tonlardan. Eğer “Bana mor ruj gitmiyor.” diye düşünüyorsan, sana fikrini değiştirecek bir ruj önerimiz var. Maybelline Lifter Gloss Taffy rengi, dudaklara çok hoş mor-pembe arası bir tint veriyor. Hyaluronik asit içeren formülü ile de dudakları nemlendirerek dolgunlaştırıyor.

L'Oréal Paris Glow Paradise 353 Mulberry Ecstatic

L'Oréal Paris Glow Paradise 353 Mulberry Ecstatic

Dudaklara doğal bir renk ve ışıltı veren L'Oréal Paris Glow Paradise rujlardan 353 Mulberry Ecstatic rengi son zamanların en popüler ruj renklerinden biri. Koyu bir bordo gibi görünse de dudaklara hafif ve doğal bir renk veriyor, rengi de istendiği gibi artırılabiliyor. Doğal kaynaklı formülü ile de dudakların nemlenmesini sağlıyor.

4. Kırmızı Ruj Renkleri ve Numaraları

Maybelline Vinyl Ink Wicked

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Wicked

Kırmızı rujlar, birçoğumuzun makyaj çantasının vazgeçilmezi. Her cilt tonuna yakışan kırmızı rujlar ise gerçekten bulunmaz bir nimet. İşte bizim de en iyi kırmızı ruj önerilerimiz, renkleri ve numaraları ile şu şekilde:

İlk önerimiz parlak ve kalıcı bir kırmızı ruj: Maybelline Vinyl Ink Wicked rengi. Yemeye içmeye ve bulaşmaya dayanıklı bu ruj, 16 saate kadar kalıcı parlak bir formüle sahip. Yani bir lipgloss kadar parlak, likit mat bir ruj kadar da kalıcı!

Lancome L'Absolu Drama Matte 82 Tapis Rouge

lancome l'absolu drama matte 82

En sevdiğimiz diğer bir kırmızı mat ruj ise Lancome L'Absolu Drama Matte rujlardan Tapis Rouge, numarası ise 82. Mat bitişli bu kırmızı ruj, dudaklara kadife hissi veriyor. Yoğun pigmentli formülü ile tek sürüşte rengini opak bir şekilde veren bu rujlar, aynı zamanda konforlu bir kullanım sağlıyorlar.

5. Nude Ruj Renkleri ve Numaraları

Maybelline Super Stay Matte Ink 65 Seductress

Maybelline Super Stay Matte Ink 65 Seductress

Nude rujlar, her makyajla çok kolay kombinlenebildikleri için en severek kullandığımız ruj renklerinden. Hem gündüz hem gece, riske girmeden her türlü göz makyajına yakışan nude rujların renkleri ve numaraları da şöyle:

Maybelline rujlar arasına nude tonları ile en sevdiklerimizden olan Maybelline 65 numara ruj Matte Ink Seductress rengi, tüm cilt tonlarına yakışacak cinsten bir nude ruj rengi. Mat bitişi, tek sürüşte yoğun renk veren yüksek pigmentli formülü ile dudakları kurutmadan pürüzsüz ve mat bir bitiş veriyor. Üstelik 16 saate kadar kalıcı ve çok dayanıklı!

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte 640 Nude Independant

L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte 640 Nude Independant

Gül kurusu mat nude ruj önerisi istersen L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj - 640 Nude Independant rengine bayılacaksın.

NYX Professional Makeup Butter Gloss Praline

NYX Professional Makeup Butter Gloss Praline

Dudakta yapışkan bir his bırakmayan lip glosslar en sevdiğimiz şeyler olabilir! NYX Professional Makeup Butter Gloss Praline ise bu konudaki en başarılı lip glosslardan. Sıcak nude tonuyla tüm makyajlara yakışıyor.

6. Pembe Ruj Renkleri ve Numaraları

Maybelline Superstay Matte Ruj 155 Savant

Pembe Ruj Renkleri ve Numaraları

Eğer makyajında pembe rujları kullanmayı seviyorsan, Maybelline Superstay Matte ruj renkleri arasından 155 Savant rengi tam sana göre.

NYX Professional Makeup Fat Oil Missed Call

NYX Professional Makeup Fat Oil Missed Call

Son zamanların en popüler lip glosslarından olan NYX Professional Makeup Fat Oil lip glosslardan Missed Call rengi çok doğal bir pembe tonuna sahip. Bu dudak parlatıcısı aslında bir dudak yağı olduğu için asla yapışkan bir his bırakmıyor ve dudakları ultra parlak gösteriyor.

7. Şeftali Ruj Renkleri ve Numaraları

Şeftali Ruj Renkleri ve Numaraları

Şeftali renkli rujlar, özellikle günlük makyajımızda en sık kullandığımız ruj renklerinden. Cilde enerjik bir sıcaklık veren şeftali rujlardan Maybelline Color Sensational 133 Almond Hustle rengi, tüm cilt tonlarına uyacak bir şeftali tonu. Aynı zamanda dudağı da nemlendirdiği için gün boyu kullanması en keyifli ruj renklerinden.

8. Bronz ruj renkleri ve numaraları

Maybelline Lifter Gloss Topaz

Maybelline Lifter Gloss Topaz

İçinde bronz ışıltılar barındıran Maybelline Lifter Gloss Topaz rengi de en sevilen lip glosslar arasında yer alıyor. Hem doğal, hem de tüm makyajlarla iyi giden bu dudak parlatıcısı aynı zamanda dudakları daha kalkık ve dolgun gösteriyor.

NYX Professional Makeup Fat Oil Scrollin

NYX Professional Makeup Fat Oil Scrollin

NYX Professional Makeup Fat Oil Scrollin rengi de içinde bronz ışıltılar barındıran harika bir renk. Eğer sıcak tonlu lip glossları seviyorsan, mutlaka denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler