loader

Sevgililer günü oylaması: Kırmızı ruj mu, pembe mi?

Favoriye Ekle

Sevgililer günü'ne iki gün kala, eminiz ki ne giyeceğini çoktan seçmişsindir. Peki ya makyajın? Eğer hala hangi silahını seçeceğinden emin değilsen, kafanda bir fikir oluşması için kırmızı ve pembeyi oylamaya açıyoruz. Sen de rengini belli et, kızlara yardımcı ol!

Kırmızıyı neyle kullanabilirsin?

Kırmızı, bildiğin gibi aşkın ve tutkunun rengi! İnce bir çizgi şeklinde uygulayacağın eyeliner, porselen görünümlü bir ten ve mat kırmızı ruju kombinleyebilir, Sevgililer günüde erkek arkadaşının aklını başından alabilirsin! Veya, daha spor ve günlük bir görünüm için eyelinerı atlayıp daha koyu tonlarda mat bir kırmızı ruju yalnızca maskarayla tamamlayabilirsin. Üst kirpik diplerinin iç kısımlarına siyah göz kalemi çekersen kirpiklerinin daha fazlaymış gibi görüneceğini de hatırlatalım.

İpucu: Mat dokulu bir kırmızı rujun yoksa, rujunun üzerine transparan pudra sürerek mat görünümü elde edebilirsin.

Pembeyi neyle kullanabilirsin?

Kırmızının iddialı görünümü yerine daha hafif, ancak bir o kadar etkili bir stil elde etmek istiyorsan, ten rengine uygun tonlarda bir pembe ruj seçebilirsin. Göz kapaklarına baz olarak uygulayacağın altın rengi far, gözlerinin dış köşelerine uygulayacağın bronz far ve eyeliner ile pembe ruj dörtlüsü sofistike bir tarza sahip olmanı sağlayacaktır. Yüzüne kontur vererek de daha dikkat çekici yüz hatlarına sahip olabilirsin.

İpucu: Seçeceğin pembe rujun dişlerini sarı göstermesinden kaçınmak için, sarı alt tonlar içermemesine dikkat et. Sevgililer gününden birkaç gün önce dişlerine karbonat uygulamak da iyi olacaktır.

Jüri sensin

Elegan ve çekici pembe mi, ateşli kırmızı mı? Sen söyle!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön