loader

Sevgililer günü özel: Sebi Bebi ile hazırlan!

Favoriye Ekle
Sevgililer günü özel: Sebi Bebi ile hazırlan!

Sevgililer günü hızla yaklaşıyor ve eğer sen de hala o gün nasıl makyaj yapacağına karar veremediysen, Sebi Bebi ile hazırladığımız rehber video sana ilham olacak!

Sıra sende

Birinci adım:

Cildine primer uygulayarak tenini makyaja hazırla. Ardından cilt renginle uyumlu fondötenini temiz bir fırçayla tenine uygula. Göz altlarındaki yorgunluk izlerini kapatmak içinse CC kremden yardım al. L'Oréal Paris Nude CC Anti Fatigue bu uygulama için ideal.

İkinci adım:

Aydınlatıcı ile ten makyajını aydınlat. Aydınlatıcıyı V şeklinde uygulayarak ışık oyunlarından faydalan.

Üçüncü adım:

Gözlerde dumanlı bir etki yakalamak için, L'Oréal Paris'in Smokissime isimli kurtarıcı ürününden yardım al. Kirpik diplerine kahverengi tonlarındaki ürünü kalın bir eyeliner çeker gibi uygula ve ardından ürünü göz kapaklarına doğru dağıt. Aynı ürünün siyah tonunu göz kapaklarının dış köşelerine ve kirpik diplerine uygula ve yukarı doğru nazikçe dağıt.

Dördüncü adım:

Kirpik diplerine eyeliner uygulayarak bakışlarına derinlik kat. Kahverengi göz kalemini göz altlarına uygula ve farınla birleştir. Altın rengi bir dokunuş için Maybelline NewYork'un Colorshow Gold Fewer göz farından faydalanabilirsin. Altın rengi göz farını gözlerinin iç köşelerine hafifçe uygula.

Beşinci adım:

Sıra kaşları belirginleştirmede! Kaşlarını önce yukarı doğru fırçala ardından kaşlarının arasındaki boşlukları kaş kaleminle doldur. Fırça ile uyguladığın kalemi dağıtarak doğal bir etki yakala. Dolgun kirpik görünümü için siyah maskaranı iki kat kirpiklerine uygulayarak göz makyajını tamamla.

Altıncı adım:

Kırmızı bir ruj uygulayacağımız için, ruj uygulamasını allık uygulamasından önceye çekiyoruz. Böylece allığımızın yeterince doğal durduğundan emin olabileceğiz. Sebi Bebi'nin tercihi L'Oréal Paris'ten Eva's Red. Ruju dudaklarına direkt olarak uygula ardından bir ruj fırçası ile kusurları düzelt. Daha kurusuz bir görünüm için aydınlatıcı ile dudak çevreni aydınlat.

Yedinci adım:

Şeftali tonlarındaki allığını hafifçe elmacık kemiklerinin üzerine uygula.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön