loader

Seyahat boyu güzellik: Makyaj çantanı tatile hazırla

Favoriye Ekle

Tatile çıkarken yanına aldığın onlarca kozmetik ürünü yüzünden havalimanlarının bagaj ağırlık kontrollerine takılma. Az ama öz ürünle, tatil esnasında yüksek etki yakalaman için ihtiyacın olacak anahtar ürünleri açıklıyoruz.

Sen de her gün evden çıkarken 'ne olur ne olmaz' diye makyaj çantanın içini ağzına kadar dolduruyor, gün içinde hiçbirine dokunmuyorsan, bize çok da yabancı değilsin. Evden bir süre uzak kalmak gerektiğinde ise, makyaj çantanın ağırlığı sana hayatı zorlaştıracak boyutlara gelebilir. İhtiyacın olan anahtar ürünleri yanına alarak, hem cildine hem kendine bir mola ver.

Tatil sırası cildinde

Bütün bir sene stres altında şehir hayatıyla boğuştun, ya da gittiğin okul seni bir hayli zorladı. Deniz kenarında güzel bir tatille kafanı boşaltmayı hak ettin. Peki ya cildin? Bu kısa veya uzun seyahatinde ten makyajına ara vererek cildine nefes aldır. Küçük dokunuşlarla doğal güzelliğini vurgula. Kısacası, fondötenini, pudranı ve hatta kapatıcını evde bırak. Sana güveniyoruz, bunu yapabilirsin!

Tatil listesi

Bronzer

Yaz ışıltısını vurgulamak için

bronzer uygulamaktan daha iyi bir yöntem olmadığını düşünüyoruz. Bu küçük sihir dolu ürünle, yüzüne

Maskara

Kirpiklerimizi ön plana çıkarmadığımız bir tatil mi? Asla. Bizim önerimiz maskarayı yalnızca akşam saatlerinde kullanman, ama plaj kenarında da yanımdan ayırmam diyorsan suya dayanıklı bir ürün tercih et.

Parlatıcı

Güneşin tatlı ışıltısını dudaklarından güzelliğine yansıtmak için

parlatıcılardan yardım alabilirsin.

Renkli ojeler

Makyaja ara vermek, renklerden uzak kalmak demek değil. Neon renkler veya pasteller... Renkleri tırnaklarına taşıyarak da eğlence tutkunu ruhunu stiline yansıtabilirsin.

İyi tatiller güzellik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/