loader

Şeyda Erdoğan Denedi: Tüm Yüze Uygulanabilen Göz Altı Kapatıcısı

Favoriye Ekle

Şeyda Erdoğan ile birlikte harika bir günlük makyaj videosu hazırladık! Şeyda bizim için tüm yüze uygulanabilen bir göz altı kapatıcısı denedi ve çok doğal bir günlük makyaj yaptı. Tüm detayları öğrenmek için videoyu izlemeyi ve tüyoları öğrenmek için makalemizi okumayı unutma!

Günlük makyajda hepimiz hem kusursuz bir görünüm hem de doğal bir bitiş arıyoruz. Koyu göz altı morluklarını tek seferde gizlemek, ciltteki kusurları ve renk eşitsizliklerini gidermek için tek bir ürün aslında yeterli olabiliyor. Şeyda Erdoğan da günlük makyajında L’Oréal Paris’in o çok konuşulan Infaillible More Than Concealer kapatıcısını denedi ve birlikte bir video hazırladık. Şeyda’nın More Than Concealer kapatıcıyı tüm yüzünde nasıl kullandığını, günlük makyajını nasıl yaptığını ve en sevdiği makyaj trendlerini öğrenmek için videomuzu izlemeye davetlisin!

Makyaja Hazırlık

makyaja hazırlık

İster özel gün makyajı olsun istersen de günlük makyaj, başlamadan önce cildini nemlendirerek makyaja hazırlamayı ihmal etmemelisin. Özellikle ten ürünlerinden önce tüm cildini ve göz çevreni nemlendirmek, ten makyajının çok daha doğal görünmesini sağlayacak.

Şeyda Erdoğan'ın Önerisi: L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer kapatıcıyı uygulamadan önce, göz çevreni mutlaka nemlendirmeyi unutma!

Bir kapatıcıdan daha fazlası: L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

Bir kapatıcıdan daha fazlası: L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

Ten makyajında sadece tek bir ürün kullanarak, kusursuz bir cilt görünümü elde etmeye ne dersin? L’Oréal Paris’in çok konuşulan kapatıcısı Infaillible More Than Concealer, hem göz altlarındaki morlukları, hem de ciltteki izleri ve renk eşitsizliklerini tek seferde kapıyor. Tüm yüze uygulanabilen bu kapatıcıyı Şeyda da makyajında kullanmayı çok seviyor. ve göz altlarındaki halkalarla yüzündeki sivilceleri gizlemecek için kullanıyor.

Şeyda, More Than Concealer kapatıcıyı göz altlarına uygularken nemli makyaj süngeri, yüzünde ise fırça kullanıyor. Kocaman sünger aplikatörü ile tek seferde çok yüksek bir kapatıcılık veren More Than Concealer, cildin yağlanmasına engel oluyor, aynı zamanda da gün içinde kurumadığı için kusursuz bir bitiş sağlıyor. Sen de eşitlenmiş bir cilt tonu ve kusursuz bir kapatıcılık istersen, Infaillible More Than Concealer’ı tüm yüzünde kullanabilirsin.

Editörün Önerisi: L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer kapatıcıyı tüm yüzünde nasıl kullanabileceğini daha detaylı öğrenmek istersen, bu makalemize de göz atabilirsin.

Pudra adımı

Pudra adımı

Eğer gün içinde cildin ekstra yağlanıyorsa, sen de Şeyda gibi toz bir pudra ile T bölgeni sabitleyebilirsin. L’Oréal Paris’in Infaillible Magic Loose Powder’ı yağlı ciltlerin parlama problemini engellemede çok başarılı bir pudra. Açık mavi renkli bu toz pudrayı alnına, burnuna ve çok hafifçe göz çevrene uygulayarak ten makyajını sabitleyebilir, gün içinde de parlamanın önüne geçebilirsin.

Doğal kaş makyajı

Doğal kaş makyajı

Günlük makyajında Şeyda, kaşlarını doğal bir şekilde belirginleştirmeyi tercih ediyor. L’Oréal Paris’in Brow Artist Xpert kaş kalemini kullanıyor. Bu kaş kalemi, doğal kaş kılları çizmek için son derece kullanışlı. Özellikle arkasındaki kaş fırçası ile kaşlarını tarayarak boyadığında, çok doğal bir görünüm elde edebilirsin.

Günlük göz makyajı

Günlük göz makyajı

Günlük makyajında far veya eyeliner kullanmak istyemiyorsan, sen de Şeyda gibi siyah bir göz kalemi kullanarak gözlerini belirginleştirebilirsin. Üzerine bir de maskara uyguladığında bu hafif buğulu etki ile bakışların çok dikkat çekici olacak. Tek yapman gereken siyah göz kalemini kirpik diplerine gelişigüzel bir şekilde uygulamak ve bir far fırçası ile dağıtmak. Son adımda tek kat maskara uygulamasıyla bile göz makyajın harika görünecek.

Yüzünü Isıt

Yüzünü Isıt

Günlük makyajda bronzer ve allıkla yüzünü ısıtmak, bir de aydınlatıcı uygulayarak ışıltı eklemek atlamaman gereken bir adım. Bu ufak 3 adım seni çok daha canlı ve enerjik gösterecek. Yüzünü ısıtmak ve biraz da boyutlandırmak için Şeyda, L’Oréal Paris Back To Bronze bronzlaştırıcı pudrayı uyguluyor. Yüze çok doğal bir sıcaklık veren bu bronzer, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi.

Bu adımda bronzerın üzerine pembe tonlarda bir allık ve yüzünün yüksek bölgelerine aydınlatıcı uygulayarak ten makyajını tamamlayabilirsin.

Günlük makyajda parlak dudaklar

Günlük makyajda parlak dudaklar

Doğal ve günlük bir makyaj için ruj seçiminde sen de Şeyda gibi nude tonlu lip glosslara yer verebilirsin. Dudaklarındaki ışıltılı bitiş seni çok taze gösterecek.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler