Sezonun en iddialı trendleri belli oldu: Kleopatra güzelliği ve ışıltılı dudaklar!

Favoriye Ekle
Sezonun en iddialı trendleri belli oldu: Kleopatra güzelliği ve ışıltılı dudaklar!

Paris Moda Haftası tüm hızıyla 27 Eylül’de başladı. Moda Haftaları’nın Paris’ten önceki durağı ise Milano’ydu ve bizce en çok ses getiren defilelerinden biri kesinlikle defilesiydi! Hem kıyafetler, hem modeller, hem de makyaj görünümleri açısından oldukça ilgi çekici bir defileydi.

Modellere uygulanan, Kleopatra’yı andıran göz makyajı ve orijinal tarzdaki ışıltılı dudaklarla moda şovunun güzellik detaylarına daha yakından bakmaya ne dersin?

Ultra iddialı gözler

Kleopatra’ya atıfta bulunan, siyah eyeliner’la oluşturulmuş bir göz makyajı ve siyah renkle daha da belirginleşen gözler! Sence de kulağa harika gelmiyor mu? Sıvı formdaki eyeliner sayesinde hem daha keskin, hem de daha belirgin bir eyeliner kuyruğunu sen de pratik şekilde elde edebilirsin. 

Göz pınarından gözün ortasına doğru bir çizgi ve gözün dış kısmına doğru uzanan bir çizgi daha… Alt kirpik diplerinin de sadece yarısına kadar siyah eyeliner uygulanıyor ve ortaya karşı konulmaz bir görünüm çıkıyor! Son dokunuş olarak da sadece birkaç kat maskara ve Kleopatra bakışları hazır!

Işıltılı dudaklar

Bu dudak görünümünü oluşturmak için ışıltılı dudak parlatıcılarını bolca dudaklarına uyguladıktan sonra bir miktar simi dudaklarına yaymak yeterli olacaktır. Göze uygulamak için bulunan simlerden de yararlanabilirsin.

Hem ışıltılı dudaklar, hem de Kleopatra gözleri anladığımız kadarıyla bu sezonun en iddialı trendlerinden olacak. Sen de yukarıda açıkladığımız gibi uygulayıp, kimse denemeden bu trendleri denemeye ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön