loader

Sezonun En Trend Nude Ruj Renklerinden Hangisi Sana Göre?

Favoriye Ekle

Nude tonlarda ruj modası hala ilk günkü kadar popülerken, sezonun en trend nude tonlarından hangisinin sana göre olduğunu öğrenmek ister misin?

Nude rujlar, herkese yakışan bir trend kuşkusuz. Ama şöyle de bir gerçek var ki, her nude ruj herkese yakışmayabiliyor. Nude ruj modası etkisini sürdürdükçe, renk skalası her geçen gün daha da artıyor ve doğru bir seçim yapmak gittikçe zorlaşıyor. Bu yazıda, sezonun en trend renklerini ve likit mat rujları bir araya getirdik. Tek yapman gereken, cilt tonuna göre doğru nude ruju seçmek ve o rujla aşk yaşamak!

Herkese yakışacak bir nude ruj

Herkese yakışacak bir nude ruj

Her cilt tonuna yakışan bir nude bulmak mümkün mü? Cevap: Evet! Maybelline New York'un Made For All ruj serisi, 50 farklı cilt tonunda denenerek hazırlanmış ve bu serideki tüm rujlar her cilt tonuna yakışıyor. 373 Mauve For Me ise, nötr alt tonlu bir nude ruj olduğu için, ister esmer ol istersen açık tenli, sana %100 yakışacağından emin olabilirsin.

Serideki diğer pembe, fuşya ve mürdüm tonları da yine evrensel tonlara sahip. Özellikle 382 Red For Me, istisnasız her cilt tonuna yakışan bir kırmızı mat ruj, mutlaka denemelisin!

Kahverengi tonlarda nude ruj

Kahverengi tonlarda nude ruj

80’ler modasının tekrar hayatımıza girmesiyle, kahverengi tonlardaki nude rujlar da yine eskisi gibi makyaj rutinimizde yerlerini aldı. Eminiz ki her birimizde en az bir tane kahverengi tonlu ruj var. Fakat işin en zorlayıcı kısımlarından biri de doğru kahverengi tonunu seçmekte. L'Oréal Paris'in Les Chocolats ultra likit mat rujlarından 852 Box of Chocolates, herkese yakışacak tonda bir kahve ruj. Üstelik tüm gün kalıcı olması, dudakları asla kurutmaması, ultra mat bitişi ve iştah kabartan çikolata kokusu ile en sevdiğimiz kahverengi rujlardan!

Mor alt tonlu nude ruj

Öʏᴋü (@allaboutcare)`in paylaştığı bir gönderi (Kas 1, 2017 at 7:49öö PDT)

Geçtiğimiz seneden beri popülerliğini sürdüren mor alt tonlu nude rujlar gerçekten çok çarpıcı bir görünüm veriyor. Fakat her cilt tonuna uymayabilen bu ton, özellikle soğuk alt tonlu ciltlerde muhteşem görünüyor. Maybelline New York’un Color Sensational Loaded Bolds serisinden 893 Gone Greige çok güzel mor alt tonlu bir nude. İçindeki mor tona rağmen hafif sıcaklık barındırması, her cilt tonuna uymasını sağlıyor. Eğer bugüne kadar denediğin mor alt tonlu nude rujların sana yakışmadığını düşünüyorsan, Gone Greige’i denemeni tavsiye ediyoruz!

Kiremit tonlarda nude ruj

Kiremit tonlarda nude ruj
Kiremit tonlarındaki rujların bu sezon ne kadar trend olduğundan bahsetmiştik. İçerisinde turunculuk barındıran bu nude tonu gerçekten günlük makyajlara inanılmaz yakışıyor. L'Oréal Paris Les Chocolats ultra likit mat rujlardan 860 Ginder Bomb ise herkese yakışacak bir kiremit-nude tonu. Bu ruj önerimize kulak ver, makyaj çantana at ve her durumda dudakların harika görünsün!

Sıcak alt tonlu nude ruj

Alp Kavasoglu (@alpkavasoglu)`in paylaştığı bir gönderi (Eki 22, 2017 at 9:15öö PDT)

Tam bir dudak rengi istiyor ama her nude ruju kendine yakıştıramıyor musun? Öncelikle renk seçimini cilt tonuna göre yapmalısın. Aksi halde solgun ve donuk görünmek istemezsin! Eğer sıcak alt tonlu bir cilt rengine sahipsen, ten renginle uyumlu olarak seni daha canlı gösterecek sıcak alt tonlu nude renklerini tercih etmelisin. Bunun için sana ruj tavsiyemiz Maybelline New York Color Sensational Matte Nudes serisinden 983 Beige Babe!

Pembe tonlarda nude ruj

Sezonun En Trend Nude Ruj Renklerinden Hangisi Sana Göre?_1

Hem nude tonlarda hem likit mat bir ruja sanıyoruz ki hiçbirimiz “Hayır” diyemeyiz. Sezonun en popüler trendlerinden bordo dumanlı göz makyajlarıyla, toprak tonlarda göz makyajlarıyla, renkli göz makyajlarıyla, kısacası her türlü makyajla muhteşem bir uyum yakalayan, en kurtarıcı nude tonu ise Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlardan 10 Dreamer rengi. Üstelik süper mat görünümü ve 16 saate varan kalıcılığı ile bu ruj bizim için olmazsa olmaz!

Metalik nude tonlarda ruj

Sezonun En Trend Nude Ruj Renklerinden Hangisi Sana Göre?_2

Metalik trendi de bu sezonun en popülerlerinden. Hem dudak hem de göz makyajında kendine büyük yer bulan bu trende biz de bayılıyoruz ve makyajımızda da uygulamayı çok seviyoruz. Hem nude hem de metalik trendini bir arada denemek istersen, Maybelline New York’un Color Sensational Matte Metallics serisinden 40 Silk Stone rengini öneriyoruz. Hem günlük hem de gece makyajına kolayca uyum sağlayan bu renk, seni bir anda 80’lere ışınlayacak ve emin ol, herkes sana rujunu soracak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/