loader

Sezonun vazgeçilmezi: Şeftali tonları

Favoriye Ekle
Sezonun vazgeçilmezi: Şeftali tonları

Her mevsim ve her stilin vazgeçilmezlerinden şeftali tonları farklı kombinasyonlarla bizleri büyülemeye devam ediyor. Üstelik birçok ünlü kırmızı halıda şeftali tonlarının büyüsüne kapıldılar bile. Bizse onların bu trendy görünümlerine karşı koyamadık ve ilham veren makyajlarını yakından inceledik. Önerilerimizle, kış aylarını şeftali tonlarıyla ısıt!

Ten

Cildine en uygun fondöteni bulduğunda, fondöten asla kendini belli etmez. Sen de fondöten arayışında deneme yapmaktan korkma ve cildin için birebir uygun ürünü bulana dek aramaya devam et. Unutma ki, mükemmel görünümün en önemli anahtarı kusursuz bir cilt.
Daha hafif seçenekleri tercih ediyorsan BB veya CC krem de kullanabilirsin. BB krem kusurları kapatarak nemlendirici etkisiyle harika bir görünüm sağlar.

Kayısı rengi

Kayısı tonlarındaki allıklar, solaryum bronzluğu veya bronzlaştırıcı ürün kullanmadan güneşin ışıltısını yansıtmak için harika bir tercih. Fakat bu tonları kullanırken, çok vurgulu veya portakal tonuna dönmemesi için dikkatli olmak gerekiyor. Sonuç olarak, sen de kayısı veya açık pembe tonlarını tercih ederek sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsin.

Gözler

Son olarak, sırada göz makyajı var. Zarif bir görünüm için siyah eyeliner ve tek kat maskarayla bakışlarını vurgulayabilir, ilgiyi sağlıklı ışıltına çekebilirsin.

Sen de zarif ama canlı bir stil için şeftali tonlarından ilham alabilir, bu harika makyajla ışıltılar saçabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön