loader

Simli Ojeler : Nasıl Uygulanır?

Favoriye Ekle

Simli ojeler

hayatımıza girdiğinden beri elimizden düşürmez olduk. Her renkle karıştırmak istediğimiz simli ojeler, en son çılgınlığımız oluverdi. Sen de bizim gibi simli ojelere bayılıyorsan bu yazımızı çok seveceksin. Simli ojelerin daha parlak ve ışıltılı görünmesi için birkaç püf noktasını şimdi seninle paylaşıyoruz. Kış için en güzel oje renkleri için simlerle tanışmanı öneriyoruz.

Simli oje nasıl sürülür?

Simli Ojeler : Nasıl Uygulanır?_1

Simli oje sürerken hepimizin isteği daha parlak ve yoğun görünmesidir. Bu görünümü elde etmek için genellikle kat kat simli ojeyi sürüyoruz. Bugün sana anlatacağımız yöntem sayesinde sadece tek katta istediğin yoğunluğu yakalayabilirsin. Bunun için ihtiyacın olan tek şey simli oje ve sünger! Evet, simli oje sürme konusunda süngerin rolu büyük. Nasıl yapıldığını merak ediyorsan okumaya devam et!

Simli Ojeler : Nasıl Uygulanır?_2

Öncelikle bu işlem için tırnak boyutuna uygun boyutta ve temiz sünger seçmelisin. Simli ojeni direkt olarak tırnağına değil süngerine sür. Süngerine birkaç kat sürdüğün ojeni, tampon hareketlerle tırnağına uygula. Böylece daha bol sim, daha az oje görünümüne kavuşacaksın. Simli ojeyi tırnağına direkt olarak sürdüğünde simlerin aralarında boşluklar kalabilir ama sünger tekniği sayesinde daha bol simi tırnağına tek seferde sürebilirsin. 

Asimetrik nail art nasıl yapılır?

Simli Ojeler : Nasıl Uygulanır?_3

Tırnaklarda son yıllarda popüler olan asimetrik simli çizgileri elde etmek için bantlarından yardım alabilirsin. Farklı şekillerde satılan nail art bantları sayesinde tırnaklarında simli çizgileri oluşturacaksın. Birkaç denemeden sonra bantsız olarak bu görünümü elde edeceğine inanıyoruz. 

Simli oje renkleri de son dönemin "canlı" trendlerine uyum sağladığı için, çeşitlilik konusunda çoğunlukla kafamız karışıyor ve kendimizi sık sık ojelerimizi yenilerken buluyoruz. Senin de önerilerimiz ile harika görünümler elde edeceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler