loader

Şipşak güzellik: Yalnızca 5 dakikası olanlara...

Favoriye Ekle
Şipşak güzellik: Yalnızca 5 dakikası olanlara...

Yılbaşı heyecanı dört bir yanımızı sarmışken itiraf etmeliyiz ki, işe güce konsantre olmakta bir hayli zorlanıyoruz. Erken kalkmakta zorlanıyoruz ve hatta tüm yılın yorgunluğu yüzümüzden okunuyor! Ve her sabah o alarm son ana kadar erteleniyor... Güzel olmak için zamanımız olmadığını fark ediyor en salaş halimizle evden çıkıyoruz.

Endişelenme, zamanı durduramayız ama 5 dakikada daha bakımlı görünmeni sağlayacak önerilerimizi seninle paylaşabiliriz!

Pudrandan yardım al

Toz fondötenlere yönel. Lancome Miracle Cushion bu iş için ideal! Toz fondöteninle cilt tonunu eşitleyerek yorgunluk belirtilerini maskele. Tahmini süre: 1 dakika.

Gün içinde makyajını tazelemek içinse, toz fondötenini makyaj çantandan ayırma!

İri kirpik ilüzyonu

Bu senenin son trendini açıklıyoruz! İri ve daha kalın kirpik ilüzyonu için üst kirpik çizgine çok ince bir eyeliner çek. Kolay uygulama sağlaması ve kalıcılığıyla bizim önerimiz L'Oréal Superliner Mat-matic 01 Ultra Black! Ardından tercih ettiğin maskara ile göz makyajını tamamla. Tahmini süre: 3 dakika.

Parlak dudaklar

Hiçbir şey tüm görünümünü bir dudak parlatıcısı gibi saniyeler içinde yenileyemez! Üstelik soğuk aylarda dudaklarını soğuktan ve rüzgardan korurken, gün içinde dudaklarının nem ihtiyacını sağlayacak. Renkli veya transparan... Güzelliğini saniyeler içinde tazeleyecek! Bizim önerimiz ise Maybelline Baby Lips Dudak Balmlarını kullanman.

Kim demiş kadınların hazırlanması saatler sürüyor diye!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön