loader

Sıra sende: Eva Longoria'nın dumanlı göz makyajını dene!

Favoriye Ekle

Aktrist Eva Longoria için dumanlı göz makyajının kraliçesi diyebiliriz. Onu başka bir göz makyajıyla kırmızı halı üzerinde çok nadir görüyoruz.

Eva'nın koyu renk gözlerinin daha büyük gözükmesini sağlamak ve derinliğini vurgulamak için bu makyajın ideal olduğunu söyleyebiliriz. Eva'nın dumanlı göz makyajını bizim kadar beğeniyorsan sana bir sürprizimiz var.

İşte adım adım nasıl uygulayacağının rehberi!

BAŞLANGIÇ

Makyajın cildine uyum sağlaması için primer uygulayarak başla. Siyah bir göz kalemi ile bütün göz çevreni çerçevele. Uygulamayı üst kirpik çizginde yoğunlaştır.

UYGULAMA

Siyah bir göz farını, tüm göz kapağının üzerine sür ve flu bir etki için yüzük parmağın yardımı ile dağıt. Göz farını az da olsa alt kirpik çizginin altına uygulamayı da unutma. Daha sonra, ten rengi tonlarında bir farla, kaş çizginin altını ve göz ve burun arasında kalan noktayı küçük dokunuşlarla aydınlat.

SONUÇ

Üst kirpiklerine iki kat ve alt kirpiklerine tek kat maskara uygula, ve dramatik bakışların artık hazır! Eğer Eva'nın makyajının tamamını denemek istersen; sen de onun gibi ten rengi tonlarında bir rujla stilini tamamlayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön