loader

Sivilce lekesine ve siyah noktaya çözüm arayanlar için olmazsa olmaz makyaj ürünü

Favoriye Ekle

Sivilce lekelerini gizlerken kullanacağın en uygun ürünlerin neler olduğunu bilmek istemez misin?

Güzellik konusunda sorduğumuz en büyük sorulardan biri de "Yüzdeki sivilceler nasıl geçer?" ve sivilcelerle savaşımız bitmemiş gibi, bir de yüzdeki sivilce lekeleri ile başımız dertte. Tatile gidince güneşi, sivilce izlerine çözüm zannederiz ama izler derinleşir ve kalıcılaşır, yeni güneş lekelerine sebep olur. 

Peki, sivilcelere ve lekelere çözüm olarak fondöten önermek sana çılgınca mı geliyor? Sivilce ve cilt lekelerini fondötenle kapatmak değil, onları fondötenle geçirmekten bahsediyoruz! Şimdi aşağıdaki ürünleri inceleyerek, cildine iyi gelecek, pürüzsüz bir görünüm sağlayacak, aynı zamanda da sivilce ve siyah noktalardan kurtulmanı sağlayacak makyaj ürünlerine merhaba diyebilirsin.

Makyaj öncesi ufak bir not: Sivilceli ciltler, makyaja başlamadan önce mutlaka cilt temizlemeye vakit ayırmalılar. Eve döndüklerinde ise makyajlarını hızlıca temizlemeyi unutmamalılar. 

Vichy Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöten


Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi

(2 Ağu 2017, 10:20 PDT)

Cilt kusurlarından dolayı aynalara küsme! Sivilceli cilde sahip olanlar bilir: Güzellik marketlerinde herkesin bayılarak kullandığı o fondöten, bir türlü sana iyi gelmez. Cilt kusurlarını gizlemek ne kelime, sanki cildini daha çok parlatır ve sivilcelerini ortaya çıkarır. Tam da bu sorunlardan müzdarip olanlar için harika bir ürün önerisiyle karşındayız: Vichy Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöten. 

Bu fondöten sivilce problemi yaşayan, yağlı ciltler için üretildi. Evet, tam sana uygun! Sivilceli ciltlerin dostu olan Vichy Dermablend 3 boyutlu fondötenle cilde anında pürüzsüz, mat ve yumuşacık bir his sağlıyor. Yoğun kapatıcılık veren bu fondötende bizi en çok şaşırtan özellik maske gibi durmaması oldu. Yoğun kapatıcılık istediğimiz zaman en sık karşılaştığımız durum fondötenin cildimizde adeta tabaka gibi durmasıydı. Fakat Vichy Dermablend 3 boyutlu fondötenle sanki yüzümüzde doğal bir filtre, hatta photoshop uygulanmış gibi gün boyu mat bir makyaj, pürüzsüz ve yumuşacık bir etki görüyoruz. 


Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi

(21 Haz 2017, 05:07 PDT)

Vichy Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöteni kimler kullanabilir diye sorarsan bize göre yağlı cildi olan herkes kullanabilir. Yoğun kapatıcılık ve mat bir bitiş sağlayan bu fondöten hem gündüz hem de gece makyajına rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Vee bu fondötenin en çok sevdiğimiz yanını açıklıyoruz: Vichy Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöten uzun süre kullanımda, günden güne cilt lekelerine karşı savaş açıyor ve cildindeki lekelerin görünürlüğünü azaltıyor. Yani hem cildindeki lekeleri bu mucizevi fondötenle gizleyebilir, hem de günden güne cilt lekelerinden kurtulabilirsin. 

Nasıl uygulanır?: Vichy Dermablend 3 Boyutlu Fondöteni biz en çok parmaklarımızla uygulamayı seviyoruz. Parmaklarının ısısıyla yumuşacık bir uygulama sağlayan bu fondöten, cilde uygulandıktan 5 dakika sonra pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. 

La Roche Posay Effaclar Duo (+) Unifiant 

Sivilce lekesine ve siyah noktaya çözüm arayanlar için olmazsa olmaz makyaj ürünü_1


Cildindeki lekeler artık seni mutsuz etmesin! Cilt lekelerinin görünümünü azaltan bakım kremiyle ilk tanıştığımızda çok şaşırmıştık, itiraf edelim! Hem cilt lekelerini tedavi etmeyi vaat eden hem de tek bir dokunuşla cildindeki renk eşitsizliğini düzenleyen bu ürün, kusurlu ciltlerin bir anda favorisi haline geldi. Bahsettiğimiz ürün tabii ki ​La Roche Posay Effaclar Duo (+). 

Yağlı ve akneli ciltler için üretilmiş bu ürün, incecik yapısı sayesinde, yaz aylarının sevilen trendi "yok gibi makyajın" anahtarı. İçindeki SPF30 sayesinde ekstra güneş koruması kullanmana da gerek yok! Cilde ilk uygulandığında jel krem dokusu saniyeler içinde mat bir görünüme dönüşüyor ve cildinde gizlemek istediğin kırmızı/kahverengi lekelerin rengini anında eşitliyor. Yüzünün tamamına uyguladıktan birkaç dakika sonra cildinin nemlendiğini ve renk tonunun eşitlendiğini fark edeceksin.

Sivilce lekesine ve siyah noktaya çözüm arayanlar için olmazsa olmaz makyaj ürünü_2


La Roche Posay Effaclar Duo (+) Unifiant bakım kreminin en sevdiğimiz özelliğinden birisi de yapış yapış bir his bırakmıyor oluşu. Bazı bakım kremlerini sürdükten sonra cildimizde ağırlık hissedebiliyoruz. Bu kremi uyguladıktan sonra aynaya bakmadan dahi sağlıklı ve pürüzsüz görünen bir cildimiz olduğunu söyleyebiliriz. 

La Roche Posay Effaclar Duo (+) Unifiant düzenli kullanımda cilt lekelerinin görünümü azaltıyor, gözenekleri temizliyor vee (en sevdiğimiz özelliği) cilt parlamalarını kontrol altına alıyor. Gözenekleri temizlerken siyah noktalara da savaş açtığınız söylememize gerek yok, değil mi? Sabahları uyandığında karşılaştığın parıl parıl görünen cildine, bu bakım kremi sayesinde elveda diyebilirsin. 

Editörün önerisi: Küçük bir makyaj hilesini seninle paylaşıyoruz. La Roche Posay Effaclar Duo (+) Unifiant bakım kremi harika bir makyaj bazı görevi de yapıyor, bizden söylemesi! Eğer yağlı ve kolayca parlayan bir cildin varsa, bu kremi ten makyajı öncesinde uygulayarak gün boyu harika görünebilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler