loader

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri

Favoriye Ekle

Gelmiş geçmiş en asil renk olan siyahın, mat ojelerle bir araya geldiği bu mat siyah oje uygulama fikirlerine bayılacaksın!

Mat ojeler hayatımıza girdiğinden beri tırnaklarımızda sanat yapma tutkumuza bir sürü yeni seçenek eklendi. Çarpıcı seçenekler sunmasının yanı sıra mat ojelerin diğer bir güzelliği de hızlı kuruyor olması. Ama çok hızlı değil. Mat olduğu için kurumuş gibi görünenlere dikkat etmek lazım. Bu yüzden sen yine sabırlı ol ve kuruduğundan emin olana kadar yerinden kıpırdama!  Kış için en güzel oje renkleri geliyor.

Mat ojeler arasında en sevdiğim renk ise siyah! Bilirsin, siyahın her zaman kendine özgü asil bir havası vardır. Biz de bu havayı siyah mat oje ile tırnaklarda da yakalamaya bayılıyoruz. Neler yapıyor, nasıl modelleri kullanıyoruz öğrenmek istersen yazımızı okumaya devam et! 

Trend Avcılarına! 

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri _1

Sezonun en trend akımı glitterlar ile mat siyah ojelerin uyumunu bu sezon tırnaklarda çok görecek gibiyiz. Sen de şeffaf bant ile çerçeveleyip tırnağının dilediğin bir kısmını glitterlarla hareketlendirebilirsin. Gece dışarı çıkıyorsan işi biraz daha abartabilir, günlük kullanım için uygulayacaksan bunun gibi sade modelleri tercih edebilirsin.

Minimalist Tarzından Ödün Vermeyenlere!

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri _2

Minimalist tarzına ojeleriyle hareket katmak isteyenler burada mı? O zaman bu siyah mat oje üzerine yapılan asimetrik çizgiler tam sana göre. Siyahın en çok beyazla yakıştığı da su götürmez bir gerçekken tırnaklardaki birliktelikleri de her zamanki gibi çok güzel. Ne dersin denemeye değer değil mi?

Farklılık Arayanlara! 

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri _3

Farklılık arayanlara ise başka bir önerimiz var. Siyah mat ojenin üzerine parlatıcı gibi uygulanan ojeyi çatlak gösteren ojelerden uygulayarak herkesin alışık olmadığı bir görünüm elde edebilirsin. Hem pratik hem de sofistike bir görünüm için arana kan olan bu görünüm sana da taş duvarları anımsatmadı mı?

Dünyayı Tersine Çevirmek İsteyenlere! 

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri _4
French tekniğinin sadece şeffaf oje üzerine mat beyaz oje ile yapıldığını düşünüyorsan trendlerin çok gerisinde kaldığını üzülerek söylememiz gerekiyor. Neyse ki biz hep buradayız. Artık trend siyah mat oje ile french tekniği uygulamak. En yakın zamanda denemeyi unutma!

Ayrıntılara Önem Verenlere! 

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri _5

Sadeliğin detaylarla bütünleştiği ve anlam kazandığı her şeye bayıldığımız gibi ojelerin üzerindeki detaylara da bayılıyoruz. Sadece siyah mat oje sürdüğün tırnaklarının üzerine kendine özgü motifler çizerek de farklı bir tarz yakalayabilirsin. Örneğin bugün kendini prenses gibi mi hissetmek istiyorsun. Kondur tırnağının üzerine altın sarısı oje ile bir taç. Mesajı almak isteyenler gününün prensesler gibi geçmesini sağlayacaktır.

Sadelikten Yana Olanlara! 

Siyah Mat Oje ile 6 Farklı Uygulama Fikri _6

Cool’luğunu hiçbir şekilde bozmayan ve her ojesini sade kullananlar için de bizim önerimiz mat ojeleri küt törpülenmiş tırnaklara uygulamaları olacaktır. Çünkü siyah ojeler sivri törpülenmiş tırnaklarda biraz cadı etkisi yaratıyor. Bizden söylemesi. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler