Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır Mısın?

Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır Mısın?

Kabul edelim, ne kadar iyi fondöten de kullansak siyah noktalarımız bir şekilde makyajın üzerinden bile görünebiliyor. Kusursuz görünmek adına aldığımız o pahalı fondötenler, iddialı kapatıcılar, konu siyah nokta olunca yetersiz kalıyor. Sadece siyah noktalar değil, makyaj yaptığımızda burun üzerinde beliren o pütürlü görünümden biz nefret ediyoruz! Şimdi size, yakın zamanda tanıştığımız en etkili maskeden bahsedeceğiz. L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske sayesinde biz siyah noktalardan arınıp, pürüzsüz makyaja merhaba dedik. Bu ürünün en sevdiğimiz özelliği ise hem kadınların hem de erkeklerin kullanabiliyor olması! Eğer siz de hazırsanız siyah noktalardan nasıl kurtulabileceğinizi açıklıyoruz. 

L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske nedir?


Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır Mısın?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris - Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

L'Oréal Paris - Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske


Öncelikle size şunu söyleyebiliriz: Bugüne kadar tanıştığınız bütün cilt maskelerini unutun. Maske denilince akla ilk olarak cildi günlük temizleyen, nemlendiren ürünler akla geliyor. Bu tarz maskelerin siyah nokta üzerinde bir etkisini görmemiştik. Fakat yeni tanıştığımız L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske bildiğimiz maskelerden çok farklı. Güzellik marketlerine yeni giriş yapan bu ürün, bize bildiğimiz bütün maske deneyimlerimizi unutturdu. Siyah noktalarımızı derinden temizleyen bu maskeyi, açık ara farkla bugüne kadar denediğimiz en etkili maske ilan edebiliriz.

L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske 3 saf kil + su yosunu özünden oluşuyor. Bu mucizevi maske, içeriğindeki doğal killer sayesinde ciltteki pürüzleri giderirken, aynı zamanda siyah noktaları da yok ediyor. Eğer siz de siyah noktalardan şikayetçiyseniz (kim değil ki?) bu maskeye mutlaka bir şans vermelisiniz. 

L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske kimlere uygun?


Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır Mısın?

Kusursuz bir cilde sahip olmayı kim istemez? Siyah noktalarından arınıp, gözeneklerinin daha sıkı görünmesini isteyen herkes  L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske kullanabilir! Hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bu maske, siyah noktalarından arınıp pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen herkesin imdadına yetişiyor. Özellikle erkek arkadaşımızla beraber bu maskeyi yapmak bizim için keyifli bir eğlenceye dönüştü!

Editörün önerisi: Aynaya baktığınızda siyah nokta görünümü ve makyaj yaptıktan sonra beliren geniş gözenekler ve pürüzler sizi mutsuz ediyorsa, L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske sayesinde gözeneklerinizi daraltabilirsiniz. Makyaja başlamadan önce maskeyle cildinizi iyice temizledikten sonra fondöteniniz hiç olmadığı kadar kusursuz görünecektir. 

L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske nasıl kullanılır?


Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır Mısın?

Haftada 2 kere, göz çevresi ve dudak bölgeleri hariç, ince bir tabaka halinde tüm yüzünüze uygulayın, 10 dakika kurumasını bekledikten sonra ılık su ya da nemli bir havlu yardımı ile durulayın. İşte bu kadar pratik!

Editörün Önerisi: Eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek için, maskeyi erkek arkadaşınızla birlikte uygulayıp, bol bol selfie çekmeyi ihmal etmeyin! :)

Bonus: Son zamanların en favori maskeleri


Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır Mısın?

Konu maskeler olunca bizi durdurabilene aşk olsun! L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske'nin yanı sıra son zamanlarda oldukça etkili sonuçlar aldığımız maskeler deneyimledik. Eğer siz de cilt temizliğinize ve bakımınıza düşkünseniz bu maskeleri en kısa sürede denemelisiniz. 

  • 1. L'Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi:  Mıknatıs özelliği sayesinde kir ve pürüzleri çeken kömür, 3 saf kil ile birleşerek cildi kurutmadan anında detoks etkisi sağlayarak, cildin ışıltısının açığa çıkmasını sağlıyor.
  • 2. L'Oréal Paris Saf Kil Arındırıcı Maske: Arındırıcı özelliğe sahip okaliptüs özü içeriyor. Ciltten fazla kir, yağ, makyaj kalıntılarından temizliyor ve daha mat ve arınmış hale geliyor.
  • 3. L'Oréal Paris Saf Kil Peeling Maskesi:  İçerdiği kırmızı yosun özüyle gözeneklerde biriken kiri ve yağı temizleyerek pürüzsüz bir görünüm yakalamanızı sağlıyor.

Multimasking ile tanıştınız mı? Cildinizin farklı bölgelerinin farklı ihtiyaçları olabilir. Örneğin, T bölgeniz gün içinde yağlanırken, cildinizin geri kalanının ışıltıya ihtiyacı olabilir.  Bu gibi durumlarda cildinizin ihtiyacı olan bölgeye en uygun kil maskesini uygulayarak en etkili sonucu elde edebilirsiniz.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris - Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

L'Oréal Paris - Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris - Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

L'Oréal Paris - Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske