Siyahlar içindeki güzeller: Irina Shayk vs. Bella Hadid

Siyahlar içindeki güzeller: Irina Shayk vs. Bella Hadid Siyahlar içindeki güzeller: Irina Shayk vs. Bella Hadid

Ünlü yıldızlar etkinlikleri asla kaçırmazlar! Bu etkinliklerden biri de geçtiğimiz Perşembe günü düzenlenen, ünlü mücevher markası De Grisogono'nun etkinliği oldu. Ünlü modellerin, oyuncuların ve şarkıcıların katıldığı etkinliğe 2 güze model, Irina Shayk ve Bella Hadid de katıldı. Güzel modeller siyah tonda, dar elbiseleriyle tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Makyaj, saç ve giyim tarzı açısından benzer bir görünümde olan modellerin hangisinin görünümü daha güzel?

Çekici, asimetrik elbisesiyle Irina Shayk

Her zaman mükemmel görünen Irina Shayk, bu kez de çekici bir görünüm tercih etti. Dekolteyi fazla abartmayıp kıyafetini ön plana çıkarmayı başardı. Siyah, asimetrik eteği olan, boğazlı ve kolsuz elbisesini, dizüstü çizmeleriyle tamamladı. Aksesuar olarak da sadece sallantılı küpeleri ve minik bir clutch tercih etti. Saçlarını düşün atkuyruğu stilinde toplayıp, makyajında gene nude tonlardan vazgeçmedi.

Sade ve şık Bella Hadid

Bu özel gece için, Gigi Hadid'in ablası Bella Hadid, bedenine tam oturan, siyah elbiseyi tercih etti. Elbisesinin en dikkat çeken noktası göbek kısmındaki dekoltesiydi. Ayakkabı olarak bantlı, topuklu sandaletleri tercih ederken, saç ve makyajında da Irina Shayk gibi düşük topuz ve nude makyajı tercih etti.

Karar aşaması

İki güzel modelin görünümünde de benzer noktalar çoğunlukta. İkisi de siyah, boğaza kadar, dar bir elbise giyip, nude makyajı ve düşün atkuyruğunu tercih ettiler. Peki, hangi güzel modelin kombinini daha çok beğendin? Yukarıdaki oylamamıza katılıp, hemen oy vermeye ne dersin?