0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Sizden Gelenler: Yeni Yıl Yeni Ben!

Favoriye Ekle
Sizden Gelenler: Yeni Yıl Yeni Ben!

L'Oréal ContentPRO yazarlarından Selin Türkol'un 2018 kararları ile karşındayız! Bakalım Selin, yeni yılda güzellik ve makyaj rutininde neleri değiştirecek?

2018’de, yeni yıl ruhuyla kendim ve ruhum için güzel kararlar alırken aynı zamanda dış güzelliğimi de unutmadım. Yeni yılda, yepyeni bir ben için makyaj ve cilt bakımımda da yeniliklere gitme kararını aldım! Yeni yılda güzelliğim için ne gibi kararlar almışım, hep birlikte göz atalım.

MAKYAJ

2018’de yapacağım makyajlarımda daha cesur renkler kullanacağım.

Yıllardır gerek uygulama kolaylığı açısından, gerekte kendime en çok yakıştırdığım renklerin sade renkler olduğunu düşündüğümden daha renkli makyajlar için bir adım atmaya cesaretim olmamıştır. Fakat bu yıl yepyeni bir ben için, renkli renkli makyajlara evet diyorum! Mesela yılın rengi olarak seçilen ultraviyole rengini mutlaka bir makyajımda kullanmak için de kendime söz veriyorum ☺

null

Yeni yılda 2018 makyaj trendlerinden en az ikisini makyajlarımda uygulayacağım.

Az önce bahsettiğim gibi 2018 makyaj trendlerinden neon ya da renkli far uygulamalarını göz makyajımda mutlaka kullanmak istiyorum. Ya da dudak makyajımda daha parlak ve göz alıcı rujlar kullanmak için bir adım atmak istiyorum.

null

Makyaj.com Önerisi: NYX Professional Makeup In Your Elements Far Paletini denedin mi? Tüm sene boyunca göz makyajında kullanabileceğin renkler bu palette!

null

Koyu renkli rujları da günlük makyajımda kullanacağım.

Yıllardır nude tonlu rujlardan vazgeçemeyen biri olarak, yeni yılda yeni bir kararla daha koyu ve daha göz alıcı renkleri dudaklarıma uygulamak için kendime meydan okuyorum ☺

null

Glosslarla barışmak, mat görünümden uzaklaşmak istiyorum.

Yeni yılda uygulayacağım makyajlarda glosslarla barışarak daha ışıltılı bir görüntüye evet diyorum! Yıllardır mat görünümlü makyajlardan yana olan benim yeni yıldaki hedefim, sık sık makyajıma ışıltılar katmak olacak!

Makyaj.com Önerisi: Işıltı konusunda favorimiz L’Oréal Paris Color Riche Shine Addiction Rujlar!

CİLT BAKIMI

Yeni yılda eski sivilcelerimden kalan lekeler için daha çok savaşacağım.

2018’de daha planlı bir şekilde sivilce lekelerimle savaşmak için haftada en az 3 gün cilt bakımımı aksatmayacağım. Özellikle düzenli peeling yeni yılda en yakın arkadaşım olacak.

null

Nem maskelerini yeni yılda cildim için daha çok kullanacağım.

Artık 20’li yaşların ortasına gelenler için cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi, nemli bir cilde sahip olmak. Çünkü minik minik yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklar için en kurutucu şey cildimize ihtiyacı olan nemi vermek. Ben de bu yüzden yeni yılda nem maskelerime daha fazla sarılacağım ☺

null

Gözenek bakımım için yeni yılda gül suyuyla dost olacağım.

Gözenekler gerek hava değişimlerinden, gerek mevsimsel değişikliklerden büyük oranda etkileniyor. Bu durumda ben de yeni yılda gözenek bakımına daha fazla yoğunlaşmak istiyorum. Bence gözeneklerin sıkılaşabilmesi için de cilde uygulanacak en doğal toniklerden biri gül suyu. Bu sebeple gül suyuyla bu yıl dost olacağız gibi!

null

Yeni yılda cilt bakımının en temel noktasında güneş kremimi yaz-kış kullanacağım.

Güneş kreminin cildi koruma faktörü yadsınamaz. Bu sebeple yazları da makyajdan önce sık sık kullandığım yüksek koruma faktörlü güneş kremini, cildimin sağlığı açısından kışın da sürekli kullanmak yeni yıl kararlarımdan biri.

null

Makyaj.com Önerisi: Selin, bazen güneş kremi kullanmak bize zor gelebilir ama aldığın en önemli kararlardan biri bizce bu! Sana güneş koruması için kolay bir önerimiz var: Vichy Ideal Soleil SPF Yüz Spreyi'ni mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön