loader

Soğuğa hazırlık: Kışa girerken yapman gereken her şey

Favoriye Ekle

Değişen mevsimler, güzellik rutininin de değişmesini gerektiriyor. Cildimizin ihtiyaçları fark gösterirken, makyajımız da yenileniyor. İşte kışı karşılarken ihtiyacın olan ipuçları...

Makyaj

Fondöten: Cilt tonun yaza oranla çok daha açık olduğu için, kış günlerinde kullanmaya yönelik olarak bir fondöten daha edinebilirsin. Veya BB kreminin bir ton koyusunu makyaj çantanda bulundurabilirsin.

Allık: Kış aylarında, allık sürmek rutininin bir parçası olsun. Pembe bir allığı elmacık kemiklerinin en çıkık kısımlarına uygulamak, yüzüne hoş bir canlılık verecektir.

Cilt bakımı

Parfüm değişikliği: Yaz moduna uygun olarak meyvemsi bir parfüm kullanıyorsan, artık baharatlı bir kokuya geçiş yapma zamanı!

Eller: Eller ve dudaklar genellikle cilt kuruluğunu ilk gösteren yerlerdir. Bu yüzden her gece el kremini sürmeyi ve dudaklarını nemlendirmeyi ihmal etme.

Peeling: Azalan nemden dolayı kuruyan ve donuklaşan cildine, yağ bazlı bir ürünle peeling yap. Dilersen deniz tuzu ve zeytinyağını karıştırarak kendi peelingini de yapabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön