loader

Sokak stili: Gigi Hadid'in rahat stilinden ilham al

Favoriye Ekle
Sokak stili: Gigi Hadid'in rahat stilinden ilham al_1

Podyumların güzel modeli ve Maybelline New York'un genç yüzüGigi Hadid, günlük hayatında sade ve salaş giyinmeyi tercih ediyor. İşi gereği sürekli makyaj yapmak durumunda kalan Gigi, boş zamanlarında cildini dinlendirip, rahat kıyafetlerle sokakların tadını çıkarıyor. Eğer sen de iş/okul hayatının yoğunluğundan bunaldığın zamanlar, bir kot bir t-shirt ile haftasonunu geçirebilirsin. İnan çok iyi gelecektir!

Gigi Hadid'in rahat stili

Podyumların güzel modeli, günlük hayatında bol ve rahat kıyafetler tercih ediyor. Uzun boyuna ve ince fiziğine giydiği yırtık pantolon ve askılı body ile bizlere adeta haftasonu görüntüsünü tarif ediyor. Yaz aylarında sık sık crop top tercih eden güzel model, bunları yüksek bel pantolonlarla kombinledi. Bahar ve sonbahar günlerinin vazgeçilmezi kısa botları ayağından çıkarmayan Gigi, bizlere Sonbahar günleri için ilham kaynağı oluyor. Eğer sen de ne giyeceğini bilemediğin günlerde, crop top ve kısa pantolonunu Gigi gibi birleştirebilirsin. Ayağına senenin modası beyaz sneakers veya kısa bot giymeyi unutmamalısın!

Makyaj tarzı

Gigi Hadid, davetlerde yaptığı yoğun makyajların aksine, günlük hayatında az ve sade makyajdan hoşlanıyor. Sen de hergün yoğun makyaj yapıyorsan haftada birkaç gün cildini dinlendirmelisin. Sadece BB krem ve maskara kullanarak bir gününü geçirmeyi hiç denedin mi? İnan bize çok rahat hissedeceksin! Göz makyajı yapmaya zamanın kalmadığı günlerde, sen de Gigi gibi büyük çerçeveli güneş gözlüklerinden yardım alabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön