loader

Sokak stili: Kim demiş kırmızı ve pembe birlikte giyilmez diye?

Favoriye Ekle
Sokak stili: Kim demiş kırmızı ve pembe birlikte giyilmez diye?

Yıllardır süregelen kırmızı, pembe ve turuncu aynı anda giyilmez fikri son yıllarda yıkılıyor. Ünlülerin sokak stilinde gördüğümüz üzere, kırmızı ve kırmızının tonları, birbirine yakıştığı sürece giyilebilir hatta pek de şık olunabilir. Biz de senin için, kırmızının en güzel tonlarını şık bir şekilde kombinleyen ünlüleri araştırdık. Bakalım onlar kırmızı ve pembe ikilisini nasıl tamamlamışlar?

Kırmızı ve pembe dost olabilir mi?

Pekala olabilir! Önemli olan bu iki rengi kombinlerken, kırmızının ve pembenin hangi tonunu seçeceğindir. Ünlülerin stilinde göreceğin üzere, canlı kırmızı rengini canlı pembe tonu ile kombinleyerek dikkat çekici bir kombin hazırlayabilirsin. Unutma, canlı pembeyi koyu kırmızı ile değil, nar çiçeği tonlarındaki kırmızı ile buluşturmalısın.

Ayakkabı seçimi

Kırmızı ve tonlarını tercih ettiğin kombininde, ayakkabıların nötr olmalıdır. Siyah, ten rengi veya kahve tonlarını tercih edebilirsin. Bizim tercihimiz, tek renk ayakkabılardan yana.

Makyaj stili

Kırmızı ve pembeyi birlikte giyiyorsan, cildinde de renkli bir detay olmalıdır. Maybelline New York'un yüzü Gigi Hadid, pembe pantolonu ve kırmızı çantasını nar çiçeği tonlarında ruj ile tamamladı. Eğer dudaklarını sade tutmak istiyorsan, gözlerine bu senenin modası kiremit rengi far sürebilirsin. Soğuk havaya inat renklenmek için, yanaklarına bronz rengi allık tercih etmelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön