Sokak stili: Terlikleri caddelerde görmeye hazır mısın?

Favoriye Ekle
Sokak stili: Terlikleri caddelerde görmeye hazır mısın?

Sokak stilinde her gün farklı detaylar görüyoruz ama bu sefer gerçekten çok farklı bir moda akımı ile karşılaştık! Evde giydiğimiz terlikler artık sokaklarda. Evde dahi artık dolaplara kaldırdığımız, tek bantlı terlikleri ünlüler sokaklarda giymeye başladılar. 2016 İlkbahar/Yaz defilelerinde gördüğümüz bu terlikler gerçekten de popüler olacak gibi görünüyor. Ne dersin?

Gigi Hadid'in sokak stili

Maybelline New York Marka Yüzü olan Gigi Hadid, ne giyse kendine yakıştırıyor. Son olarak arkadaşları ile New York sokaklarında görüntülenen Gigi, kıyafeti ile bizleri şaşırttı. Beyaz triko elbisesi, kürk detaylı ceketi ve terlikeri (!) ile oldukça rahat ve modern görünüyor. Senin de bu kombini denemeye cesaretin var mı?

Terlik modası sokaklarda

Evet, bunu kabullenmek zor ama terlik modasını yavaş yavaş her yerde göreceğiz. Bloggerlar ve moda tutkunları tarafından benimsenen bu akım, rahatlığı ve maskülen görünümü ile oldukça sevildi. Lacivert-beyaz çizgili gömleği ve onunla uyumlu terliği ile kombinini dengelemiş görünüyor. Sen de terlik rahatlığına geçmek için şimdilik lacivert, siyah gibi düz renkleri tercih etmelisin. Peki ya altın sarısına ne dersin?

Altın sarısı parlak terliği ile biraz durumu abartmış görünüyor. Bizce, terlik modasına henüz bu kadar alışamadık! Sen de rahat ayakkabılardan hoşlanıyorsan yaz mevsiminde bu akıma bir şans verebilirsin, tabii kombinin ile uyuması şartıyla.

Makyaj stiline gelince, konu rahatlık ve yaz mevsimi ise makyajında abartıya kaçmamalısın. Günlük hayatında BB krem ve maskara seni kurtaracaktır.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön