loader

Sokak trendleri yarışıyor: Beyaz vs. renkli spor ayakkabılar!

Favoriye Ekle

Uzun yıllar boyunca bize spor esnasında eşlik ettiler. Bugün ise spor ayakkabılar, moda severlerin en sevdiği ayakkabılar! Üstelik yalnızca sokak stillerinin değil aynı zamanda podyumların da yıldızı oldular! Yalnızca sportif ve komforlu değiller aynı zamanda harika birer aksesuarlar. Üstelik artık her stille ve moda tutkusu ile harika uyum yakalıyorlar! Ama bir ikilemimiz var... Beyaz mı tercih etmeli, yoksa renkli mi?

Beyaz sneaker: Minimalist ve trendy

Beyaz sneaker modasının akımına çoktan kapıldığına eminiz... Avantajı mı? Beyaz sneakerlar, çok yönlü kullanıma oldukça müsait olduklarından bir çok stille harika uyum yakalıyor! Kısacası gardırobumuzun bu kurtarıcı parçasından vazgeçemiyoruz!

Renkli sneaker: Orijinal ve sanatsal

Renkli veya desenli sneakerlar bu sezon moda ikonlarının gözdesi! Bu ayakkabılarla, stilimizin de, renkli karakterimizin de fark edilmemesi imkansız! Günlük hayata adapte etmesi, daha minimal olan beyaz sneakerlara oranla biraz daha zor olsa da, daha şaşırtıcı ve yaratıcı dokunuşları ile stilimize farklı bir hava kattıklarına şüphe yok!

Makyaj ipucu: Bu tarz sportif stillerle, doğal makyajlarını kombinlemeni öneririz. BB kremle cilt rengini eşitle, gül tonlarındaki allığınla yanaklarına sıcaklık kat. Bir kaç kat maskara ve nude tonlarda bir rujla makyajın hazır bile!

Hangi ayakkabı stiline daha çok uyuyor dersin? Oylarını bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön