loader

Son dakika: The Brush Contest finalistleri belli oldu!

Favoriye Ekle
Son dakika: The Brush Contest finalistleri belli oldu!_1

Jüri üyelerinin L'Oréal Paris Makyaj Artisti Ali Rıza Özdemir, fotoğraf sanatçısı Lara Sayılgan, Vlogger Sebi Bebi ve oyuncu Tuba Ünsal'dan oluştuğu, L'Oréal Paris'in ilk uluslararası makyaj yarışması The Brush Contest 'in finalistleri belli oldu! Renk festivali temalı yarışmanın kazananı ise 27 Mart Cuma günü açıklanacak. Birincinin L'Oréal Paris ile 100.000€ değerinde 1 senelik kontrat yapacağını da hatırlatalım. Gelecek vadeden 5 makyaj artistinin kimler olduğunu ve stillerini merak ediyorsan, videolara hemen göz atmalısın!

1. Show Makyajı - Ayşe Bodur

Makyaj salonu sahibi olan Ayşe Bodur, mor ve yeşil gibi kontrast renkleri kullanarak iddialı bir kedi gözü makyajı uyguluyor. Kendisi bu makyaj stiline Show Makyajı ismini vermiş.

2. Müesser Seda Sümer

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencisi Müesser Seda Sümer; pembe, yeşil, elektrik mavisi gibi pek çok canlı rengi bir arada kullanıyor.

3. Esra İnal

Eğitimli bir makyöz olan Esra İnal, L'Oréal Paris Disco Smoking far paletini kullanarak "Ombre" görünümlü bir göz makyajı uyguluyor.

4. Esra Genç

Yarışmaya İzmir'den katılan Esra Genç, kontrast renkler olan mavi ve pembelerle belirgin ve gölgelendirilmiş bir makyaj uyguluyor.

5. Victoria Tekin

Çocukluğundan beri makyajla ilgili olup şu anda bunu mesleği olarak yapan Victoria Tekin; koyu pembeler, yeşiller, tüyler ve simler gibi iddialı renk ve öğeleri bir arada kullanıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön