loader

Sonbahar yeniliği: Dumanlı makyajın 4 hali

Favoriye Ekle

Dumanlı makyaj klasiklerden. Ancak sonbahara girerken kendimizde ve tarzımızda biraz değişiklik yapmak istiyoruz. Sen de dumanlı göz makyajını yeniden yorumlamak ve renklendirmek ister misin? Kendini bakır, altın hatta elektrik mavisi içinde kaybetmeye hazır ol!

Ton sür ton

Dumanlı göz makyajı klasiği pek çok şekilde yeniden yorumlanabilir. Bunlardan biri de bakır-bronz tonlarıyla dumanlı bir görünüm yaratmak. Özellikle bu sezon çok moda olan toprak tonlarıyla mükemmel uyum sağlayan bakır rengi, bakışlarını vurgulamak için ideal. Kiremit rengiyle bakır rengini bir arada kullanarak orijinal bir dumanlı göz makyajına sahip olabilirsin.

Gümüş bakışlar

"Şekersiz" dumanlı göz makyajı diyebileceğimiz bu görünüm için, gümüş rengi bir far kullanman yeterli olacaktır. Farı bir fırça yardımıyla göz pınarlarından dış köşelere kadar uygula. Yoğunluğu dış köşelerde ve kaş kemiğinin hemen altında tutmaya özen göster. Bu sayede degradeli gümüş rengi gözlere sahip olacaksın. Bu flu dumanlı makyaj sayesinde hafif vahşi bir görünüm elde edebilirsin. Gece çıkarken birebir!

Altının ışıltısı

Altın rengi dumanlı makyaj kulağa çok cazip geliyor değil mi? Kleopatra-vari bir görünüm için, dore ve şampanya tonlarında iki far seç ve fırça yardımıyla degradeli olarak uygula. Akşam üzeri plaj partilerinde süper görüneceksin!

Eğlenceli pop

Dumanlı göz makyajı yeni bir boyut kazandı! Kobalt mavisi farı denemeye ne dersin? Bu maviyi festivallerde deneyerek "rock-n-roll" bir görüntü elde edebilir, ilgiyi üzerine çekebilirsin. Renk geçişleri yaratmak için, yine iki renk far tercih edebilirsin. Gri veya füme far ile kobalt mavisi mükemmel bir uyum yaratacaktır.

Bu sonbahar sen de değişikliğe yer aç!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön