Sonbahara Uygun Sade ve Şık Makyaj Nasıl Yapılır?

Sonbahara Uygun Sade ve Şık Makyaj Nasıl Yapılır?

Çok işlevli ürünlerle pratik makyajları nasıl sevdiğimizi bilirsin! L’Oréal Paris’in Isabel Marant işbirliğiyle çıkardığı yeni makyaj koleksiyonunu, Duygu Özen ve Gülçin Erdir bizim için denedi! Bakalım L’Oréal Paris x Isabel Marant ürünleri ile sonbahara uygun, sade, şık ve pratik makyajlarını nasıl yapmışlar?

Duygu Özen’in Islak Göz Makyajı


Sonbahara Uygun Sade ve Şık Makyaj Nasıl Yapılır?

Bir makyaj malzemesini amacı dışında kullanıp çok işlevli bir hale getirmek sık sık uygulamayı sevdiğimiz bir makyaj tüyosu. Ruju far veya allık yapmak da bu tüyoların en popülerlerinden. Duygu Özen de makyajında bu çok işlevliliğe harika bir örnek vermiş! L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Amaze Lips & Cheeks Magic Gloss’u göz makyajında kullanarak hem parlak hem de şık bir göz makyajı elde etmiş. Bu likit allık ve aynı zamanda dudak parlatıcısı olan ürünü göz makyajında kullanmak gerçekten de harika bir fikir!

Gözler böyle ön planda olunca Duygu dudaklarda nude tonlar tercih etmiş. L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Color Riche Matte rujların nude tonları gerçekten de bu sonbahara damga vuracak cinsten! La Seine Shadow rengini Duygu dudaklarına uyguladıktan sonra, göz makyajıyla uyum yakalamak için Magic Gloss’u da üstüne uygulayarak son derece şık bir görünüm elde etmiş. Biz Duygu Özen’in bu makyaj stiline bayıldık, sen ne dersin?

Gülçin Erdir’in Canlı Sonbahar Tonları


Sonbahara Uygun Sade ve Şık Makyaj Nasıl Yapılır?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara


Hem mat hem de canlı renk seçenekleriyle Gülçin Erdir de bizi kendine hayran bırakıyor! Yine çok işlevli bir tüyo: Gülçin de göz makyajında, L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Color Riche Matte rujları kullanmış. Pembe-nude tonlu Bastille Whistle rengini göz kapaklarına uygulayarak dağıtmış ve çok hoş bir etki elde etmiş. Gözlerini iyice belirginleştirmek için de L’Oréal Paris Unlimited maskaranın muhteşem lifting etkisinden yardım almış.

Sonbahar her zaman koyu tonların mevsimi değil, Gülçin de ruj seçimiyle bu fikrimizi destekliyor! Son derece canlı ve şık bir sonbahar makyajı için Gülçin’in ruj seçimi parlak turuncu-kırmızı tondaki Pigalle Western’den yana olmuş. Biz bu renkleri ona çok yakıştırdık, özellikle beyaz tenliler bu makyajı kesinlikle denemeli!

L'Oréal Paris x Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu


Sonbahara Uygun Sade ve Şık Makyaj Nasıl Yapılır?

İster sonbaharı canlandıracak ıslak görünümlü bir makyaj, istersen canlı kırmızı tonları istersen de son derece feminen ve çekici bir dumanlı göz makyajı, L'Oréal Paris x Isabel Marant makyaj koleksiyonu ile son derece şık olabilirsin. Bu koleksiyonun içerisindeki tüm ürünlerin çok işlevli olması da ayrı bir bonus. Ruju far ve allık olarak kullanmak her zaman en sevdiğimiz makyaj tüyolarından! Eğer L'Oréal Paris x Isabel Marant makyaj koleksiyonunu daha da detaylı bir şekilde incelemek istersen, tüm ürünleri tek tek denediğimiz makalemize göz atmayı unutma!

Editörün Notu: L'Oréal Paris x Isabel Marant makyaj koleksiyonunu sadece Rossman mağazalarında bulabileceğini ve sınırlı sayıda olduğunu unutma!