0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Sonbaharda gardırobunu yenile: Sokak stilleri mercek altında!

Favoriye Ekle
Sonbaharda gardırobunu yenile: Sokak stilleri mercek altında!

Sokak stilleri için bir sonraki durağımız hangisi mi? New York Moda Haftası tabii ki! Trendsetterlar podyumlardan önce trendleri sokaklara taşıdılar bile. Onlardan esinlenip gardırobumuzu yenilemek için sabırsızlanıyoruz...

Günlük mü, resmi mi?

Hafta sonu için stiline karar vermek ya da günlük iş veya okul görünümünü yenilemek istiyorsan doğru yerdesin! New York sokaklarındaki trendler dolabında yeniliğe gitmen için sana esin kaynağı olacak. Üstelik takip etmesi kolay ve oldukça minimal!

Büyük gömlekler

Boyfriend gömlekler gardrobunun en kullanışlı parçalarından biri olabilir. Slim fit bir kotla veya kumaş pantalonla tamamlayarak formal bir görünüm elde et veya deri kemer ve uzun çizmelerle hafta sonu görünümünü yakala. Dağınık dalgalar ve BB kremle saç ve makyajını tamamla. Artık hazırsın!

Kot, kot, kot...

Eğer asla demode olmayacak bir parça varsa o da kuşkusuz kotlar! Kesim veya stil değişse de, kot pantolonlar yerini kimseye bırakmıyor. Bu sene ise bizi 70'lere götüren hasarlı kotlar spot ışıklarını üzerine çekiyor. Sonbahar sezonunun olmazsa olmaz parçası kotlar eğer hala sen de yoksa hemen almalısın!

Biz hep rengarenk!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön