loader

Sonbaharın Göz Altlarındaki Etkisinden Nasıl Kurtulunur?

Favoriye Ekle

Sonbaharın gelmesiyle göz altı morluklarımız tekrar kendilerini belli etmeye başladı. Yaz bronzluğumuzun gitmesi, hava değişimi derken göz altı morluklarımızla baş başa kaldık. Tam da yok gibi görünen makyaj trendi bu kadar yükselmişken göz altı morluklarımızın zamanlaması hiç hoş olmadı! Biz de makyaj.com editörleri olarak göz altı morluklarına iyi gelecek bir ürün aramaya başladık ve ne görelim... Öyle bir ürünle tanıştık ki hem göz altı morluklarımızla savaşıyor, hem de morlukları gizleyip pürüzsüz bir görünüm veriyor. Bu mucizevi ürünü seninle paylaşmazsak olmazdı! Sen de sonbahar makyaj alışverişine bu ürünü ekleyerek göz altı morluklarınla barış imzalayabilirsin. 

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 nedir?

Sonbaharın Göz Altlarındaki Etkisinden Nasıl Kurtulunur?_1

Bahsettiğimiz bu muhteşem ürünün ismi Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30. Kiehl's markasının bütün ürünleriyle aşk yaşadığımız doğru ama bu ürünün hem zamanlaması hem de bu kadar fonksiyonel olması bizi Kiehl's markasına daha da hayran bıraktı. Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 göz çevresindeki koyuluklarla savaşan, aydınlatma vaad eden bir krem. Sonbahar mevsimi gelir gelmez bizim cildimiz kurumaya, göz altı morluklarımız da koyulaşmaya başladı. Bronz tenimizden dolayı yazın fark etmediğimiz göz altı morlukları, şimdilerde bizim için büyük bir sorun ama telaşa gerek yok! Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 sayesinde göz çevremizde oluşan morluklarla savaşıyoruz. Nasıl mı?

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 ne işe yarar?

Sonbaharın Göz Altlarındaki Etkisinden Nasıl Kurtulunur?_2

Bu krem bildiğin göz çevresi kremlerinden çok farklı. Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30, göz çevresindeki koyulukların birçok sebebiyle aynı anda savaşıyor. Düzenli kullanımda göz çevresindeki koyu halkaları yok ediyor. Biz kremi kullanmaya başladığımızdan beri bu iki görevi de yerine getirdiğine şahit olduk. Bu krem sadece göz altındaki değil göz kapağına doğru uzanan morluklarla da savaşıyor. Kremi kullanmaya başladığın andan itibaren sonuçları gözlemlemeye başlıyorsun. Gerçekten heyecan verici değil mi sence de?

Sonbaharın Göz Altlarındaki Etkisinden Nasıl Kurtulunur?_3

Şimdi geldik bu ürünün en sevdiğimiz özelliğine... Tabii düzenli kullanımda koyu halkaları yok etmesi muhteşem bir özellik olsa da bizim gibi tez canlılar anında sonuç görmek istiyor. Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 kreminin rengi bildiğimiz beyaz krem formunda değil. Adeta bize BB kremin rengini ve dokusunu anımsatan bu göz çevresi kremi, uygulandığı anda göz çevresindeki bütün koyulukları gizliyor ve göz çevrene pürüzsüz bir görünüm veriyor. Yani hem morluklarla savaşıyor hem de BB krem gibi onları gizliyor.

Acele makyaj yapman gerektiği günlerde sadece bu kremi sürüp göz çevrenin aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsin. Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector'ın içindeki SPF30 özelliği sayesinde göz çevreni güneşten koruyarak göz altı halkalarının koyulaşmasını da önleyebilirsin. 

Nasıl uygulanır?

Kiehl`s Türkiye (@kiehlsturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (6 Mar 2016, 07:16 PST)

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 kremi kullanması oldukça pratik. Sabahları uyandığında günlük cilt bakımı rutinin son adımı olarak bu kremi göz çevrene sürmelisin. Parmaklarınla tampon hareketle göz çevrene, göz kapağına ve göz altına uygula, işte bu kadar! Saniyeler içinde göz çevrenin daha aydınlık ve pürüzsüz göründüğünü farkedeceksin. Sen sormadan biz söyleyelim, ürünü pudrayla sabitlemene hiç gerek yok! İncecik yapısı sayesinde çizgilere dolmadan gün boyu pürüzsüz kalabiliyor. En iyi sonucu almak için Creamy Eye Treatment with Avocado göz kremi ile birlikte kullanarak göz çevreni hem neme doyurabilir hem de morluklara veda edebilirsin. Bu ürün nemlendirici üzerine kullanıldığında muhteşem bir sonuç veriyor. Clearly Corrective Dark Circle Perfector'ı gündüz rutinine dâhil ettikten sonra, sen de çok şeyin değiştiğini kısa zamanda göreceksin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler