loader

Sporcu modeller: Karlie Kloss VS Gigi Hadid

Favoriye Ekle
Sporcu modeller: Karlie Kloss VS Gigi Hadid

Maybelline New York'un yüzü Gigi Hadid ve L'Oréal Paris Makeup'ın güzel meleği Karlie Kloss dünyanın en çok takip edilen modelleri arasındalar. 1-2 kilo alsalar dahi takipçileri tarafından farkedilen ünlüler, çok sıkı spor yapıp kusursuz fiziklerini korumak durumundalar. Bu sebeple haftada 3-4 günlerini spora ayıran ünlü güzeller, spora giderken de şıklığı elden bırakmıyorlar. Sen de sadece zayıflamak için değil, sağlıklı yaşamak için haftada minumum 1-2 gününü spora ayırmalısın. Bakalım ünlüler spora giderken nasıl bu kadar güzel gözükebiliyorlar?

Karlie Kloss

Uzun boyuyla yeni nesil modeller arasında dikkat çeken Karlie, hemen hemen her spor dalıyla yakından ilgileniyor. Fitness, pilates, yoga ve boksdan vazgeçmeyen Karlie, incecik fiziğini korumak için haftanın 4 günü spora gidiyor. Siyah tayt ve t-shirt ikilisinden vazgeçmeyen ünlü yıldız, kulaklığını takıp uzun yürüyüşlere çıkmayı çok seviyor. Sen de fitness salonuna gidicek zaman bulamıyorsan, kulaklığını tak ve yürüyebildiğin kadar yürü! Karlie'nin Instagram hesabından paylaştığı egzersiz videosunu mutlaka izlemelisin.

Gigi Hadid

Sarışın modelin modellik kariyeri 2 yaşındayken başladı! Hal böyle olunca, Gigi Hadid genç yaşlardan beri spor dünyasının içinde yer alıyor. Özellikle boksa meraklı olan Gigi, Instagram'da da spor videolarını yüklemekten geri kalmıyor. Spora giderken genellikle beyaz t-shirt ve siyah tayt giyen ünlü model, büyük çerçeveli gözlüklerle de yüzünü kamufle ediyor. Gelin Gigi'nin boksdaki marifetlerini izleyelim.

Karar senin

Ünlü modeller kırmızı halıda kusursuz fizikleri ile dikkat çekerken, arka plandaki hazırlığı, ne kadar spor yaptıklarını gördün. Yoksa sen hala spora başlamayı erteliyor musun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön