loader

Sporda kullanabileceğin 5 farklı ruj önerisi

Favoriye Ekle
Sporda kullanabileceğin 5 farklı ruj önerisi

Güzelliğinden ödün vermeden ter dökmeye ne dersin? Doğrusu yorucu bir antrenmanda kimse iddialı makyajlara yönelmek istemez. Günlük ve doğal beş ruj önerilerimizle spor esnasında doğallığından ödün vermeden göz alıcı görün.

Dudak balmı

Spor esnasında dudak balmı kullanarak hem dudaklarına nem desteği sağlayıp hem de renklendirebilirsin. Bizim favorimiz Maybelline New York Baby Lips dudak balmları!

Dudak parlatıcısı

Dudak parlatıcısı spor için her zaman doğru bir tercih. Neden mi? Çünkü hem hafif, hem nemlendirici özellikte hem de onlarca farklı seçenek imkanı sunuyorlar!

Hafif ve ışıltılı bir ruj

Mat veya yoğun pigmentli rujlar antrenman esnasında dudaklarında kuruluğa neden olabilir. Işıltılı bir ruj her zaman daha iyi bir tercih olacaktır.

Dudak kalemi

Dudak kaleminle dudaklarını çerçevele ve kalemi dudaklarına doğru dağıt. Dudak makyajın böylece spor esnasında daha kalıcı olacak ve çok daha doğal duracak!

Pembe tonları

Dudaklarını hafifçe renklendir, ne de olsa antrenman esnasında kimle karşılaşacağını bilemezsin! Hem dudaklarının doğal rengine yakın olduğu için hem de dudaklarına hafif bir parıltı kazandıracağı için bizim tercihimiz pembe tonları!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön