Elegan ve günlük makyaj: Stella McCartney'nin çay partisine davetlisin

Elegan ve günlük makyaj: Stella McCartney'nin çay partisine davetlisin

5 Haziran 2014 tarihinde Stella McCartney'nin meşhur bahçe partisi New York'ta gerçekleşti! Eğer bu davette gördüklerini beğendiysen, bu stilleri kolayca deneme fikri hoşuna gidecek!

Günlük güzellik

Maggie Gyllenhaal, Lucy Liu ve Helena Christensen gibi yıldızlar senenin en havalı çay partisine McCartney'in tasarımlarını görmek için akın etti. Gün boyu McCartney'nin moda şovu devam ederken, dikkatimizi çeken yapılan makyajların da bir o kadar doğal olması oldu. Doğallığa olan tutkumuz bu kadar aşikarken, McCartney'in tercihine hayran kaldığımızı söyleyebiliriz!

Parlayan bir cilt

Makyajının gün boyu kalıcı olması ve pürüzsüz bir bazla makyaja başlamak için, cildine primer uygula. Uygulamadan önce primerı ellerin arasında ısıt ve yüzüne uyguladıktan sonra 2 ila 5 dakika arasında cildinin ürünü emmesini bekle. Hafif bir fondötenle cilt rengini eşitle. Makyaj fırçası yardımıyla ürünü yanaklarına, çenene, burnuna ve alnına dağıt.
Kontur etkisi için, bronzerını güneşin normalde yüzünde ilk vurduğu noktalara (örneğin, alın ve yanaklar) uygula. Pembe allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak ten makyajını tamamla.

Işıldayan gözler

Göz kapaklarını doğal bırakabilir veya şampanya rengi bir göz farını tercih edebilirsin. Kirpik kıvırıcısı yardımıyla kirpiklerini kıvır ve iki kat siyah maskaranı uygula. McCartney'in moda şovunda bazı modeller renkli maskarayı da tercih ettiler. Sen de denemek istersen, renkli maskarayı üst kirpiklerine uygula ve alt kirpiğini doğal bırak.

Son olarak...

Aydınlatıcıyla, gözaltlarını ve dudak üstünü aydınlatarak ışıl ışıl bir makyaj elde et. Nude bir ruj dudak şeklini ortaya çıkarırken fresh ve pürüzsüz makyajınla harika bir uyum yakalayacak.

Yaz günleri için daha iyi bir stil aklımıza gelmiyor bile!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'ORÉAL PARIS MAKYAJ  Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'ORÉAL PARIS MAKYAJ  Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige