loader

Stil dosyası: 3 adımda mini beyaz elbise makyajı

Favoriye Ekle

Yazın rengi tabii ki beyaz! Tatil dönüşü bronzlaşmış tenini ve açılmış saç rengini beyaz elbiseyle süslemek bizce süper fikir. Sen de bize katılıyorsan, adımlarımızı takip et!

Sıra sende

Beyaz elbiseni, bu feminen ve canlı renklerdeki makyajınla tamamla.

Birinci adım:

Bu görünüm için konturlama ve matlaştırmaya ihtiyacın olmayacak. Yalnızca

BB veya CC krem

uygulaman yeterli olacaktır. Hafif ve taze görünüm beyaz bir elbiseyi hafif ve taze görünümden daha iyi tamamlayan bir stil daha olamaz. Ancak soluk ve cansız bir görünüm de istemiyoruz. Bu yüzden az miktarda bronz allığı alnına, elmacık kemiklerine ve boynuna uygula. Özenle dağıt. Krem yapılı ve mercan tonlarında bir allığı yanaklarına uygula. Daha parlak bir görünüm için, dilersen az miktarda aydınlatıcıyı alnına, elmacık kemiklerine ve burun kemiğini uygulayabilirsin.

İkinci adım:

Gözlerinde

natürel tonlar

tercih etmelisin. Açık pembe veya şeftali rengi mat far ideal bir seçim. Daha sonra ışıltılı şampanya rengi bir farı, göz pınarlarının çevresine uygula. Aynı farla üst ve alt kirpik diplerinin üzerinden geçerek, gözlerini daha aydınlık göster. Son olarak kirpiklerini kıvır ve iki kat maskara uygula.

Üçüncü adım:

Rujun daha kalıcı olması için, öncelikle dudaklarına şeffaf bir dudak kalemi uygula. Daha sonra tercihine göre fuşya veya mercan rengi bir ruj sür. İkisi de beyaz elbisenle müthiş uyumlu olacaktır. Mat bir görünüm için beyaz göz farından yardım alabilirsin.

İpucu: Ruju sürdükten sonra bir peçeteyi hafifçe dudaklarınla kavra. Bu, can sıkıcı ruj fazlalığını alacaktır.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler