loader

Süper Kahraman Makyajı: Maybelline Marvel Koleksiyonu

Favoriye Ekle

İçimizdeki süper kahramanı ortaya çıkarmak için Maybelline x Marvel koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

Marvel’ın süper kahramanlarla dolu büyülü evrenini sanıyoruz ki sevmeyen yoktur! Iron Man, Spider-Man, Black Widow, Captain Marvel ve Black Panther gibi Marvel evreninin süper kahramanları bizi her zaman çok heyecanlandırmıştır! Eğer sen de bizim gibiysen, sana harika bir haberimiz var: Gerçek hayattaki tutkumuz ile Marvel bir araya geldi! Nasıl mı? En sevdiğimiz makyaj markalarından Maybelline, Marvel ile bir işbirliği yaparak süper güçlü bir makyaj koleksiyonu çıkardı! İçimizdeki süper gücü ortaya çıkarmamızı sağlayacak Maybelline x Marvel koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu

Bir süper gücün olsa hangisi olurdu? (Eğer bu sorunun cevabını merak ediyorsan, seni bu testi çözmen için davet edelim) Bir süper gücümüzün olması harika bir fikir ama daha güzeli ve gerçekçi olanı bir “Makyaj süper gücümüzün” olması! İşte Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu da tam bu görevi görüyor. Iron Man, Black Widow, Captain Marvel gibi bu büyülü dünyanın kahramanlarından aldığı ilhamla bize makyajda süper bir güç veriyor. Buna hiçbirimiz “Hayır” diyemeyiz, değil mi?

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonunda, Maybelline’in süper güçlü ve bizim de her zaman çok severek kullandığımız 3 ürünü bulunuyor: Instant Anti Age Eraser, Colossal Maskara ve Super Stay Matte Ink rujlar, üstelik hepsi de süper kahramanların kıyafetiyle! Her biri yüksek performanslı, süper güçlü ve sınırlı sayıdaki bu ürünlere birlikte daha yakından bakalım!

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu – Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu – Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Makyajda bir süper gücümüz olsaydı, bütün yorgunluk izlerini, göz altı morluklarını ve renk eşitsizliklerini tek seferde gizleyebilmeyi isterdik. Neyse ki Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonunda bu işi bizim için yapacak Instant Anti Age Eraser Kapatıcı var!

Maybelline Instant Anti Age Eraser kapatıcıya dair sevdiğimiz her şey, gerçekten de bir süper kahraman gücünde: Sünger aplikatörü ile uygulaması son derece hızlı ve pratik, tek seferde en koyu göz altı halkalarını bile gizliyor, yüze dinlenmiş ve aydınlık bir etki veriyor. Tam da bir gece boyu kötülerle savaşmış bir süper kahramanın ihtiyacı olan şey! Üstelik Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonundaki bu kapatıcıların üzerinde en sevdiğimiz süper kahramanların logoları var: Iron Man, Spider-Man, Black Widow, Captian Marvel ve Black Panther…

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu – The Colossal Maskara

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu – The Colossal Maskara

Süper kahramanlara yoğun hacimli ve güçlü kirpikler yakışırdı! Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonundaki The Colossal Maskara ise kolajen içeren formülüyle kirpikleri güçlendirdiği gibi anında yoğun bir hacim veriyor. Üstelik altın renkli ambalaja sahip bu maskarada Captain Marvel’ın logosu var, yani Captian Marvel kadar güçlü kirpiklerle bakışlarına güç katmak için ideal!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu – Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonu – Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Bize “Süper güçleri olan bir makyaj malzemesi” sorsalar, bu kesinlikle Maybelline Super Stay Matte Ink rujlar olurdu! Süper mat bitişli bu likit mat rujlar, 16 saate kadar kalıcılar ve yenilemeye gerek bırakmıyorlar. Marvel koleksiyonunda da bu rujların en sevilen 5 rengi bulunuyor: Pioneer, Ruler, Lover, Fighter ve Composer renkleri tam da süper kahramanlara yakışacak cinsten iddialı ve çekici renkler. Fakat bu rujları süper güçlü yapan özellikler, ok şeklindeki aplikatörleri ile çok kolay bir şekilde uygulanabilmesi, gün boyu kalıcılığını kaybetmemesi, bozulmaması ve mat bitişleri. Tabii ki, bir süper kahraman kötülerin peşinde koşarken rujunu tazelemek için durmayacaktı, değil mi? :)

Eğer sen de bizim gibi Marvel evreninin hayranıysan, sınırlı sayıdaki Maybelline x Marvel makyaj koleksiyonunu kaçırmamanı öneririz! Tüm makyaj koleksiyonuna Trendyol’dan ulaşabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler