loader

Süslü Sözlük'te En Çok Önerilen Ürünler ile Makyaj Alışverişine Çıkıyoruz!

Favoriye Ekle

Süslü Sözlük'te en çok önerilen ve yorumlanana makyaj malzemelerini birlikte inceliyoruz!

Makyaj konusunda aradığın her şeyi bulabileceğin, özellikle yazar yorumları ile ufkumuzu genişleten, her gün yeni bir şey öğrendiğimiz Süslü Sözlük’te en çok önerilen ve yorum alan ürünleri bir araya getirerek kendimiz için bir alışveriş rehberi hazırladık! Senin de ilham alacağına emin olduğumuz bu ürünler hakkında Süslü Sözlük’te bakalım neler yazılmış!

İşte karşında Süslü Sözlük'te en ses getiren makyaj malzemeleri...

En çok önerilen makyaj bazı

süslü sözlük makyaj bazı

Süslü Sözlük’te en çok önerilen makyaj bazlarının başında NYX Professional Makeup’ın gözenek gizleyici Pore Filler makyaj bazı geliyor. Ciltte hem kadifemsi bir his oluşturan hem de gözenek ve ince çizgi görünümünü ustaca gizleyen bu makyaj bazı bizim de en sevdiklerimizden, hemen sepete ekliyoruz!

En çok önerilen fondötenler

süslü sözlük fondöten

Süslü Sözlük yazarları arasında en çok önerilen fondötenlerden biri de L’Oréal Paris’in True Match fondöteni. Cilde bakım yapan bu fondöten, doğal bitişi, kolay uygulanabilir olması ve kapatıcılığının iyi oluşu yazarlar tarafından oldukça beğenilmiş. Biz de Makyaj.com editörleri olarak ilk denediğimizde çok beğendiğimiz bu fondöteni şiddetle öneriyoruz.

Tüm zamanların favorileri arasına girmiş ve uzun süreler de orada kalacak gibi görünen bir diğer efsanevi fondöten konusunda Süslü Sözlük yazarlarıyla hemfikiriz: Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöten. İncecik yapısı ve doğal-mat bitişi ile çok severek kullandığımız bu fondöteni sen de ilk makyaj alışverişinde mutlaka edinmelisin.

En çok önerilen eyelinerlar

süslü sözlük eyeliner

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Eyeliner konusu ciddi bir konu, değil mi? Süslü Sözlük yazarları ise iki harika eyeliner önerisiyle, eyeliner konusunu çoktan geride bırakmış gibi görünüyorlar. Kolay uygulanışları ve uzun süre kalıcılıklarıyla eyeliner çekme işini çocuk oyuncağına çeviren bu iki eyelinerdan biri Maybelline New York’un Hyper Easy All Day Liner’ı. İncecik ve sivri ucu ile gerçekten çok kolay uygulanan bu eyeliner son zamanlarda bizim de elimizden düşmüyor.

Bir diğer “efsanevi” eyeliner ise NYX Professional Makeup’ın Epic Liner’ı. Akma yapmayan, sürdükten sonra hemen sabitlenen, yoğun siyah bitişi ile herkesin peşinde olduğu Epic Liner, “Süslü”lerden tam puan alanlardan.

En çok önerilen maskara

süslü sözlük maskara

Çıktığı ilk günden beri büyük sansasyon yaratmış ve bu kadar övgü almayı hak eden bir maskara, Süslü Sözlük yazarlarının en çok önerdikleri maskaralar arasında. Tabii ki L’Oréal Paris’in Paradise maskarasından bahsediyoruz! Kirpiklere tek tek hacim veren bu maskarayı “Süslü”ler de aynı bizim gibi bittikçe yeniliyorlar. Eğer sen de bu maskarayı henüz denemediysen, bir an önce alışveriş listene eklemeni öneriyoruz!

En çok önerilen rujlar

süslü sözlük ruj

Süslü Sözlük diyarında likit mat rujlar oldukça popüler. Yazarların en çok önerdikleri rujlar arasında, bizim de çok severek kullandığımız Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat rujlar var. Süper mat bitişli ve 16 saate kadar kalıcı olan bu likit mat rujlar, tazelenmeye ihtiyaç duymuyorlar.

Süslü Sözlük yazarlarının diğer bir favori mat rujlarına gelirsek de Maybelline New York’un Color Sensational rujlarını önerdiklerini gördük. “Süslü”lerin en sık kullandıkları ise 930 Nude Embrace, 745 Wooden Brown ve muhteşem bir mor tonu olan 315 Rich Plum. Sen de bu renkleri bir kenara not etmeyi unutma!

En çok önerilen makyaj sabitleme spreyi

süslü sözlük makyaj spreyi

Süslü sözlük makyaj spreyleri önerileri arasında, bizim de makyajımızın büyük bir kurtarıcısı olan Maybelline Lasting Fix makyaj sabitleme spreyi, gün boyu kalıcı ve mat makyaj için harika bir seçenek! Makyajın kalıcılığını 16 saate kadar artıran bu makyaj spreyi, cildin gün içerisinde parlamasına engel oluyor ve mat kalmasını sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/