loader

Süveter havaları: Güzelliğini güze adapte et

Favoriye Ekle

Soğuk havalar ilk sinyallerini vermeye başladığı andan itibaren, bir yanın yaz için yas tutmaya başladı bir yanınsa gardıroptan favori kışlıklarını çıkarmak için heyecanlanmaya başladıysa, bize çok yabancı değisin. Sonbahar günlerinde gösterişli bir hırkadan daha iyisini düşünemiyoruz bile. Elimize kahvemizi aldık ve artık hiçbir şey günümüzün güzelliğini bozamaz. Sonbahar güzellik stilimizi de makyajımız ve saçımızla tamamladıysak bizi kimse tutamaz!

Pançosuz asla

Ekstra büyük kıyafetini doğal ve aydınlık bir makyajla dengele. Yanaklarına bir parça allık uygula ve rüzgarda çok kalmış etkisi yarat. Hafif bir kedi gözü makyajı için ince bir eyeliner çizgisi çek ve hafif dalgalı saçlarla güz güzelliğini tamamla. Dudaklarına pembe tonlarında bir ruk uygula ve artık hazırsın!

Süveter şıklığı

Oldukça şık görünüyorsun, peki güzelliğini de bir adım öteye taşımaya hazır mısın? Ten makyajında mat sonuçlara odaklan, yüz hatlarını belirginleştirmek içinse kontur sanatından faydalan. Bordo rujlar mı? Evet lütfen. Dağınık bir topuzla saçlarını toparla, ve işte bu kadar.

Hırkalar iyi ki var!

Favori sonbahar giysimiz: tabii ki hırkalar. Hırkaların olmadığı bir gardırop düşünemiyoruz bile. Kombinlemek için havalı ve classy bir makyaj mı arıyorsun: nude makyajla, makyaj yapmadım etkisi yarat! BB kremle cilt kusurlarını maskele ve ardından aydınlatıcı ile makyajını hafifçe aydınlat. Gözlerinin iç köşelerine, alnına, yanak kemiklerine ve dudak üstünün ortasına biraz ışıltı kat. Düz ve parlak saçlarla makyajını tamamla. Dudaklara gelince, nude bir ruja ne dersin?

Sonbahar güzelliğin hazır bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön