loader

Suya Dayanıklı Maskara: L'Oreal Paris Paradise Waterproof

Favoriye Ekle

Yazın gelişiyle waterproof maskaralar da gündemimize girdi. Bugünkü incelememizin konuğu ise L’Oréal Paris’in yeni Paradise Waterproof maskarası!

Kirpiklerde hacim ve uzunluk tam da aradığımız şey! Göz makyajında bakışları belirginleştirmek için maskaranın görevi şüphesiz ki çok önemli. Kirpiklerimize böyle iddialı bir etki vermek için de bugüne kadar denemediğimiz maskara kalmadı desek yalan olmaz. L’Oréal Paris’in Paradise maskarası ise en sevdiğimiz maskaralar listesinin değişmez üyesi, bunu sık sık dile getirmeyi de çok seviyoruz! Şimdi bir de L'Oréal Paris Paradise'ın suya dayanıklı maskarası ile tanıştık ve soluğu hemen burada aldık. Eğer hazırsan, yaz makyajının kurtarıcısı olacak L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskarayı anlatmaya başlıyoruz.

Suya Dayanıklı L’Oréal Paris Paradise Waterproof Maskara

L’Oréal Paris Paradise Waterproof Maskara

Yazın nemli ve sıcak havasında, kalıcı olmayan ve akan makyaj başımızın büyük belası. Özellikle de konu maskara olunca işler iyice ciddi bir hal alıyor. Sıcakta akmış ve bulaşmış bir maskara görünümünü kim ister? Tabii ki kimse!

L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskara, tam da en ihtiyacımız olan, yazın en yağmurlu günlerinde imdadımıza yetişti. Bir anda kapayan hava ve dolu yağışı başta kıyafetlerimizi sonra da kirpiklerimizi ele geçirdi. Dışarıda dolaşırken birden yakalandığımız yaz yağmurlarından başarıyla geçen L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskara, tam bir hayat kurtarıcı oldu bizim için. Böyle zor durumlarda hakkını veren bir makyaj malzemesi olduğunda, bizi bilirsin ona sarılır ve bir daha da bırakmayız, hemen de seninle paylaşırız.

L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskaranın yapısı

L’Oréal Paris Paradise Waterproof Maskara

L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskaranın yumuşak fırçası ve ipeksi formülü ile kirpikleri ağırlaştırmadan verdiği yoğun hacim ve uzunluk en sevdiğimiz özelliklerinden. Tabii ki suya dayanıklı bir maskara oluşu ise ilk sırada!

Suya Dayanıklı Maskara: L'Oreal Paris Paradise Waterproof_1

Yoğun kıllı fırçası kirpikleri çok iyi bir şekilde kavrıyor ve kökten uca kıvırıyor. L’Oréal Paris Paradise maskaranın bu kadar vazgeçilmez olmasının sebebi de buydu zaten! Şimdi bir de waterproof özelliği ile tam anlamıyla bizde bağımlılık yarattı.

Suya Dayanıklı Maskara: L'Oreal Paris Paradise Waterproof_2

Hintyağı bulunan formülü o kadar yumuşak yapılı ki, kirpiklere yoğun bir hacim verirken aynı zamanda gün boyu kalıcılığını da korumayı başarıyor. Asla akmayan, bulaşmayan bu maskara yaz makyajı için tam puan almayı sonuna kadar hak ediyor.

Kısaca özetlemek gerekirse göz makyajımızı her duruma dayanıklı hale getiren L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskara, akıp bulaşmadan suya dayanıklılığı ile en sevdiğimiz maskaralar arasına girmeyi başardı, yerinden de ayrılmayacağını garantiledi! Eğer sen de yazın tüm şartlarına dayanıklı bir maskara arıyorsan cevap: L’Oréal Paris Paradise Waterproof maskara!

Editörün Önerisi: Eğer kirpiklerinde hem suya dayanıklı bir etki hem de ekstra dolgunluk, hacim ve uzunluk arıyorsan, maskaranı uygulamadan hemen önce L'Oréal Paris Paradise Primer maskara bazını uygulayabilirsin. Sonucun seni çok şaşırtacağına eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler