loader

Taraftar stili: Dişi aslanlar buraya!

Favoriye Ekle
Taraftar stili: Dişi aslanlar buraya!

Futbolun sadece erkeklerin ilgi alanı olmadığı kanıtlanalı çok oldu! "Hangi sevdadan galip çıktık ki" sözleriyle inleyen maç bitişleri, sarı-kırmızı taraftar hemcinslerimizin takımlarını nasıl sahiplendiklerini her seferinde gösteriyor! Maç günleri süslenmeye zaman olmadığını düşünen dişi aslanları bir kez daha düşünmeye davet ediyoruz. Anlattığımız sıra dışı görünüm aklınızı başınızdan alabilir!

Sıra sende

Onu sevmek bir şerefse, sarının yanına her yerde kırmızı koymalı!

Gözler

Birinci adım:

Aslanların renklerine uygun olarak, elbette canlı renkte sarı far önermeyeceğiz! Daha elit bir seçim yaparak altın sarısı far sürmeni tavsiye ediyoruz. Sarı-kırmızı formayla ne kadar mükemmel görüneceğini bir düşün! Farı sürmeden önce primer uygularsan, maç boyunca ve maç sonrasında far kalıcılığını korur.

İkinci adım:

Altın rengi farı, orta boy bir fırçayla göz kapaklarına uygula. Sürmeden önce fırçayı ıslatırsan, renk çok daha belirgin ve kalıcı olur.

Tırnaklar

Birinci adım:

Kırmızıyla sarının müthiş uyumunu, formandan sonra, en güzel tırnaklarda gösterebilirsin! Ancak tabii ki bir sarı bir kırmızı tırnaklarla dolaşmanı önermeyeceğiz. Öncelikle bir elini -kullanmadığın elin olursa daha iyi olur- kırmızı ojeyle süsle.

İkinci adım:

Diğer elinin küçük parmağı hariç, her tırnağına da kırmızı oje sür. Küçük tırnağına ise canlı renkte bir sarı oje uygula. Sence de parçalı formaya çok yakışmadı mı?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön