loader

Taş bebek gibi görün: Ok kirpikler, dolgun dudaklar

Favoriye Ekle
Taş bebek gibi görün: Ok kirpikler, dolgun dudaklar
null

Kim taş bebek gibi görünmeyi istemez ki? Biraz eyeliner, nude ruj ve fondötenle bu mümkün! Önemli olan, gözlere ağırlık vermek. İşte ihtiyacın olan ipuçları:

Sıra sende

Upuzun kirpiklere, belirgin bakışlara ve çekici dudaklara sahip olmaya hazır mısın?

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve makyaja uygun bir zemin haline getirmek için öncelikle primer uygula. Daha sonra fondöteni ufak bir fırçayla, yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Elmacık kemiklerini öne çıkarmak için kemiklerinin altına bronz bir pudrayı hafifçe uygula. Son olarak transparan pudrayla makyajını sabitle ve mat bir görünüm elde et.

İkinci adım:

Göz kapaklarına primer uygulayarak göz makyajına başla. Ardından, orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasıyla kırık beyaz bir farı gözlerine uygula. kaş kemiğinin başladığı bölgeye, gözünün şekli boyunca kahverengi bir far sür. Bu, gözlerine derinlik katacaktır. Siyah eyelinerı orta kalınlıkta olacak şekilde çek. Kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır. Kıvırma işlemini iki kez tekrarla ve kıvırmadan önce metal kısmını çakmakla ya da kurutma makinesiyle ısıt. Son olarak üst kirpiklerine hacim veren bir maskara uygula.

Üçüncü adım:

Kaşlarınla aynı tonda bir kaş farını, eğik uçlu bir fırça yardımıyla uygulayarak ifadeni daha vurgulu hale getir.

Dördüncü adım:

Dudaklarına nude tonlarda bir ruj sür. Daha da açık renkli bir ton elde etmek için, rujun üzerine beyaz mat far uygulayarak parmağınla hafifçe dağıtabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön