loader

Tatil bitimi: Bronzluğunu en çok vurgulayacak 4 oje rengi

Favoriye Ekle

Tatilden yeni geldiysen, pırıl pırıl bronz tenini kaybetmek istemediğin döneme girdiğini tahmin ediyoruz. Şehir hayatı ne yazık ki bronzluğu perçinlemeye her zaman uygun olmayabiliyor. Hafta sonu havuz ya da plaj kaçamaklarıyla beraber, renkli nemlendiricilerinin yanı sıra, tırnakların sayesinde de bronz tenine vurgu yapabilirsin.

Sıra sende

Senin için seçtiğimiz bu oje renkleriyle bronzluğunu öne çıkarman artık çok daha kolay!

Parlak mavi

Dalgaların enerjisini turkuaz-maviyle tırnaklarında yeniden yaşa! Tırnaklarına her baktığında enerjiyle dolmakla kalmayacak, aynı zamanda altın rengi bronzluğuna vurgu yapmış olacaksın.

Mandalina

Bu tatlı turuncuyla "gün batımında yaz kokteyli" havasını tırnaklarına taşıyacaksın! Tenin ne kadar bronz olursa bu renk de o kadar parlayacaktır.

Parlak ojelerini aynı tonlarda bir fularla veya başka aksesuarlarla tamamlayarak daha da dikkat çekici görünebilirsin. İlk iş günü için ideal!

Neon

Yazın son anlarına kadar sezon trendlerine tutunmaya devam ediyoruz. Şüphesiz bu yazın en dikkat çekici trendi neondu. Sen de neon pembe veya neon sarıyla tırnaklarını süsleyerek bronz tenine bir iyilik yapabilirsin!

Pastel tonlar ve beyaz

Neon trendi kadar geçerli olan bir trend daha varsa, o da nude akımı dahilinde, pastel renklerdir. Soluk pembe, soluk mint veya kırık beyaz... Bu renkler teninle bir kontrast yaratacağı için dikkati direkt olarak tenine yönlendirecektir. Bizce okula dönüş için süper olur!

Hatırlatma: Bronzluğunu uzatmak ve kalıcı kılmak için yapman gereken: Nemlendirmek ve havuç yemek!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler