0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Tatil çantanda olması gerekenler

Favoriye Ekle
Tatil çantanda olması gerekenler

Aramızda yaz mevsimini sevmeyen var mı? Sıcak hava, uzun güneşli günler, her yerden hissedilen pozitif enerji… Sonunda yaz mevsimine kavuştuk ve ne kadar mutlu olduğumuzu anlatamam!  E, tatil planları da yapılmaya başlandı tabii! Tek sorunumuzsa, tatil valizimizi nasıl hazırlamamız gerektiği ile ilgili! Ayakkabılar, çantalar, kozmetikler… Özellikle de makyaj malzemeleri! Hiçbir şeyi unutmak istemiyoruz!  Sen de bizim gibi düşünüyorsan, seyahate çıkmadan önce senin için hazırladığımız bu listeye bir göz atmanı öneririz.

Kurtarıcı bir palet

Eğer yaz aylarında senin kızarıklık gibi cilt sorunların meydana çıkıyorsa, renk eşitleyici kapatıcını yanına almayı unutma. Renk eşitleyici makyaj ile tüm cilt kusurlarını gizleyebilirsin. Kızarıklıklar için yeşil renkteki kapatıcını kullanman gerekecek. Eğer uzun yaz geceleri sonrasında göz altlarındaki koyu halkalar meydana çıksın istemiyorsan bu bölgede şeftali tonlarındaki kapatıcını kullanabilirsin. Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kapatıcı Paletini kullanmanı tavsiye ediyoruz. 

Anında değişime götüren allıklar

Cildine canlı bir görünüm kazandırmanın en hızlı yolu allıklar! Eğer tek bir ürünle tatilinde doğal makyaj trendine uymak istiyorsan kullanacağın ürün allığın olmalı.  Maybelline New York Master Blush Palette'i deneyebilirsin.  

Işıltılar için aydınlatıcı

Makyaj çantanda aydınlatıcına yer açmayı unutmamalısın. Yaz aylarında bronzlaşan teninde yakaladığın ışıltılar yaz akşamlarında o kadar güzel görünecek ki! Maybelline New York Master Strobing Liquid Aydınlatıcıyı deneyebilirsin. 

Suya dayanıklı maskaralar

Sonunda hak ettiğimiz tatil için yola çıkıyoruz! Ancak tatil boyunca makyaj rutininde zaman kaybetmek de istemiyoruz. Maybelline New York Lash Sensational gibi ultra hacim veren suya dayanıklı bir maskara kurtarıcımız olacak!  

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön