loader

Tatil sonrası özel: Yazın kullandığın bakım ürünlerini atma!

Favoriye Ekle
Tatil sonrası özel: Yazın kullandığın bakım ürünlerini atma!
null

Tatil sonrası eve döndüğünde, yaz boyu kullandığın bütün bakım ürünlerini kaldırmayı veya atmayı düşünüyorsan, bunu yapmamanı öneririz! Tatil boyunca uyguladığın bakımları devam ettirmek için sonbahar harika bir fırsat! Tüm bu bakım ürünlerini sonbaharda da kullanabilirsin. Bunu nasıl yapabileceğini bizden öğrenebilirsin! İşte ipuçlarımız...

Otobronzlar

İlk önce, ürünün raf ömrünün ne kadar süre olduğunu bilmen gerekir. Bu nedenle ürünün ambalajını kontrol etmende fayda var. Bronzluğunun sürmesini istiyorsan, otobronzunu kullanmaya devam edebilirsin. Doğal bir görünüm için günlük nemlendiricinin iveya vücut kremininin içerisine az miktarda uygulayarak, yıl boyu bronz görünümü koruyabilirsin!

Güneş kremi

Oldukça nemlendirici yapıda oldukları için, tüm vücudunu güneş koruyucu kremlerle nemlendirebilirsin. Sonbaharda oluşan cilt kuruluğuna karşı, cildini besler ve nemlendirir. Ayrıca cildinini güneş ışınlarına karşı korumaya devam etmiş olursun.

Güneş sonrası kremi

Eğer güneş sonrası kremini yaz boyunca bitirmediysen, nemlendiricini gücünden yararlanmaya devam edebilirsin. Cildine bakım sağladığı gibi, ferahlatıcı özellikleri ile şu sıcak havalarda rahatlamanı da sağlayabilirler. Ellerini, ayaklarını yumuşatmak için rahatlıkla kullanabilirsin.

Bakım yağı

Bakım yağları yaz boyunca saçlarını korudu ve canlı kalmalarını sağladı. Ama yaz bittikten sonra da saçlarına bakım yapmaya devam edebilir! Saçlarını şampuanlamadan önce, saç uç ve boylarına uyguladığında, yazın tüm etkilerini saçlarından uzaklaştırabilir, tedavi edebilir. Sadece birkaç damlası bile her gün parlak görünmelerini sağlayabilir.

Son ipucu: Unutma ki, rengi, kokusu ve dokusu değişen bakım ürünlerini kullanmamalısın. Bu ürünler raf ömürleri geçtiğinde bu tür ibareler gösterebilirler. Bu yüzden, ürünlerinde böyle bir etki gördüğünde sakın kullanma.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön