loader

Tatile gitmiyor musun? Yine de bronz görünebilirsin!

Favoriye Ekle

Işıltılı hafif bronz bir tenden daha iyisini hayal edemiyoruz bile. Yaz için bronz tanrıça gibi görünmek ya da yalnızca soluk cildine ışıltı katmak istiyorsan, tüm yıl boyunca güzellik rutinine bronz ışıltılar katmanın birçok yolu var. Nasıl mı? Tabii ki bronzerlarla! İşte tatile gitmeden bronzluğu yakalamanın birkaç yolu...

Bronzlaştırıcı pudra

Cildine ışık katmak ve doğal bir bronzluk izlenimi vermek için, doğal cilt tonundan yalnızca iki ton daha koyu bronzerlara yönelmelisin. Böylece yapay bir kontrast yaratmadan yüzüne ve bedenine doğal bir ışıltı katacaksın.

Nasıl uygulamalı?

Geniş ve temiz makyaj fırçasını ürüne daldır, daha sonra fırçayı parmağına nazikçe vurarak fazla ürünün uçmasını sağla. Ardından fırçayı yüzünün yüksek noktalarına (güneş ilk buralara vuruyor) sür. Alnın, burun kemiğin ve elmacık kemiklerinin üzeri gibi...

Otobronzan krem

Otobronzanların kötü bir unvanı olduğunu kabul ediyoruz. Ama doğru uygulandığında harikalar yaratabileceğinden şüphen olmasın. Sonuçlar ise, doğal ve belli belirsiz bir ışıltı yakalamanı sağlayacak.

Nasıl uygulamalı?

Çok az miktarda ürün kullandığına ve eşit bir şekilde dağıttığına emin ol. Sprey formüller kullanırsan daha homojen bir görünüm yakalaman kolaylaşacak.

Şimdi tam bir Akdeniz kızı oldun!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön