loader

Taylor Hill'in etkileyici bahar makyajı nasıl elde edilir?

Favoriye Ekle

Sıcakların artışıyla birlikte, sosyal aktivitelerimiz de ikiye (hatta belki ona) katlandı: Doğum günü partileri, nişan, düğün davetleri, mezuniyetler, açık hava konserleri, festivaller… Sosyal bir kelebeğe dönüşmemize ramak kaldı! Her şey güzel hoş da; her bir davet için ayrı, birbirinden farklı stiller, kıyafetler, makyajlar düşünmek oldukça zorlayıcı! İşimizi kolaylaştırmak için, moda ikonu ünlülerden yardım almamızda hiçbir sakınca yok.  

Bizim bugünkü ilham perimiz güzeller güzeli Taylor Hill! Porselen gibi bir ten ve kırmızı dudaklar... Taylor Hill’in retro esintiler taşıyan makyajını sen de tüm mevsim, katılacağın davetlerde kullanabilirsin. Makyaj çantanı yanına al ve kendini bize bırak.

Kusursuz bir ten

Taylor Hill'in etkileyici bahar makyajı nasıl elde edilir? _1

Kusursuz bir ten görünümü için yüzüne ışık verecek, aydınlık bir formüle sahip fondötenini tüm yüzüne ve renk eşitsizliği olmaması için boynuna, makyaj süngeri ya da fondöten fırçası ile uygula.  Her cilde özgü ışıltı sunan Lancôme Teint Miracle fondöteni deneyebilirsin. Yanaklarına renk katmak için, gül tonlarında bir allığı elmacık kemiklerinin yüksek noktalarına uygula.

İpucu: Kaşlarında doğallıktan yana olan Taylor Hill, kaşlarını şekillendirmek veya boyamak yerine Lancôme Le Crayon Sourcils kaş kalemiyle doğal görünümlü belirgin kaşlar elde ediyor.

Minimal göz makyajı

Taylor Hill'in etkileyici bahar makyajı nasıl elde edilir? _2

Göz kapaklarına altın ışıltılı göz farını uyguladıktan sonra üst kirpik çizgine ince bir eyeliner çek. Son olarak siyah maskaranı cömertçe uygulayarak bakışlarına derinlik kat. Bizim önerimiz Lancôme Grandiôse Extrême Maskarayı kullanman! 

Son dokunuş

Taylor Hill'in etkileyici bahar makyajı nasıl elde edilir? _3

Son olarak dudaklarına kırmızı rujunu uygula ve hazırsın! Mat ve kalıcı bir bitiş istersen, Lancôme Matte Shaker serisinden 189 Red'y in 5 rengini deneyebilirsin. 

Göz kamaştırmaya hazır mısın? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön