loader

Tek bir eyeliner ile sonsuz çizgiler: Minimal etki VS vurgulu gözler

Favoriye Ekle
Tek bir eyeliner ile sonsuz çizgiler: Minimal etki VS vurgulu gözler

Sen de bizim gibi eyeliner fanıysan, bu yazı tam sana göre! Tek bir eyeliner ile farklı farklı göz makyajları yaratabilirsin. Günlük stilinde minimal çizgiler, gece için ise gözlerine vamp kadın görünümü verebilirsin. O gün uyandığındaki ruh halini en iyi yansıtacak çizgileri tek bir eyeliner ile oluşturabilirsin. Makyajın en önemli kahramanlarından olan eyeliner ile neler yapabileceğine yakından bakmak ister misin?

Minimal göz makyajı

Özellikle günlük makyajımızda sık sık kullandığımız ince eyelinerı, gece makyajında koyu ve iddialı dudakları dengelemek için de kullanabilirsin. Kırmızı dudakları, ince eyeliner ile birleştirerek klasik ve elegan makyaj stiline imza atabilirsin. Fakat şunu baştan söyleyelim ki, ince eyeliner çekmek, kalın ve vurgulu göz makyajı yapmaktan daha zordur! Bu görünüm için, ince uçlu eyelinerını üst kirpik dibinin başından başlayarak sonuna kadar elini kaldırmadan sürmelisin. İlk denemede başarıyı yakalamadıysan pes etmek yerine tekrar denemelisin.

Vurgulu bakışlar

Eyeliner ile kuyruklu göz makyajını da kolaylıkla yapabilirsin. Davetlerde ve özel gecelerde kullanabileceğin bu göz makyajı ile arkadaşların arasında ilgi odağı olacaksın! Bu görünüm için öncelikle göz makyajının çerçevesini oluşturmalısın. Kalın kuyruklu eyelinerını nereye kadar uzatmak istediğine, yüksekliğini ve genişliğini göz şekline göre ayarlayıp taslak oluşturmalısın. Vee sıra geldi en keyifli kısıma... Şimdi eyelinerın ile göz kapağına çizdiğin çerçeveyi doldurabilirsin.

Tercih senin:

Eyelinerını etkili ve vurgulu kullanmak senin elinde! Bazen ince bir çizgi, bazen de vurgulu göz makyajın ile gözlerini makyajının kahramanı yapabilirsin. Senin tercihin hangisi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön