loader

Tek hamlede aydınlık etki nasıl elde edilir?

Favoriye Ekle
Tek hamlede aydınlık etki nasıl elde edilir?

Tek hamlede aydınlık etki... Bu sezon en çok duymak istediğimiz şey bu! Ve sanırım bize yardımcı olacak makyaj kahramanımızı da bulduk!

Sezonun olmazsa olmaz makyaj trendlerinden birinin de ıslak görünümlü doğal ten görünümleri olduğunu fark ettin mi? Bazılarımız doğuştan parlak ve aydınlık cilde sahipseler de, diğerlerimiz için bu görünümü elde etmek ufak birkaç makyaj dokunuşuna bakıyor. Evet, çok ciddiyim: Hayalindeki aydınlık etki için kat kat, makyaj bazları, fondötenler, aydınlatıcılar sürmene gerek yok. Yeni keşfimiz YSL Touche Éclat Glow Shot bunu bizim için tek hamlede yapıyor!

null

Touche Éclatkapatıcıları bilirsin, Yves Saint Laurent’in en ikonik ürünlerinden biri. Biz makyaj tutkunlarının makyaj çantasının da en kült parçası. Bu kapatıcıları bizim için vazgeçilmez kılansa eşsiz formülü… Bu kapatıcı cildinin kendi ışıltısını ortaya çıkarmak için E vitamininden, hyalüranik asite cildin için faydalı içeriklere sahip. İşte bizim aşık olduğumuz bu formül, şimdi altın pigmentlerle birleşerek aydınlatıcı formunda karşımızda: YSL Touche Éclat Glow Shot! Heyecanımızı tahmin edebilirsin! 

Yaz aylarının trend makyajlarından aydınlık ve yok gibi makyajlar için ideal bu ürün tam bir kurtarıcı! Son dönemlerin trendi strobing etkisini tek üründe yüzün her bölgesinde uygulama imkanı sunuyor. Üstelik çok kullanışlı. İstersen fondöteninle karıştırarak tüm yüzüne uygulayabilir, istersen yalnızca yüzünün çıkık bölgelerine uygulayarak buralarda ayna etkisi yaratabilirsin. Ya da yüz nemlendiricinle karıştırarak makyaj bazı bile elde edebilirsin!

10 saat üzeri kalıcılığı ve verdiği doğal aydınlıkla kalbimizi fetheden bu yenilikçi aydınlatıcının bu yaz makyaj çantamızdan çıkmayacağına eminiz. 

Peki ya sen?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön